Jesteś tutaj: Start / Msze święte

Msze święte

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 (z wyjątkiem wakacji)
18.00

Dni powszednie:

7.00
17.30
18.00

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie:

 

NIEDZIELA – 1 grudnia 2019                                                           

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 1

8:30     + Bronisław Chruszczyk

10:00   - o błogosławieństwo dla Barbary z racji imienin (od męża, synów, synowych i wnucząt)

11:30   + Stanisław Kolasa (od sąsiadów)

13:00   + Krzysztof Ilski (8 r.śm.)

18:00   - o zdrowie dla matki, syna, wnuków i prawnuków

 

PONIEDZIAŁEK – 2 grudnia 2019                                                  

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 2

7:00     + Aniela, Jan Pyzikowie, Genowefa, Stanisław Wieczorkowie

17:30   + Marianna Grabowska (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Jerzy Łyszkowski

18:00   + Edward Lemieszewski, cr. Lemieszewskich

 

WTOREK – 3 grudnia 2019                                                               

7:00     + Piotr Hromadzki (21 r.śm.), Janusz Hromadzki, cr. Ciupińskich i Hromadzkich

7:00     + Zofia, Franciszek Kuklińscy

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 3

17:30   + Barbara Guzek

18:00   - w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych

 

ŚRODA – 4 grudnia 2019                                                                    

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 4

7:00     + Barbara Łubgan (od rodziny Wajszlów)

7:00     + Krystyna Wdowiak (od bratanicy Renaty z rodziną)

17:30   + Barbara Piotrowska (od rodziny i najbliższych)

17:30   + Barbara Grzesiak (od męża i syna z rodziną)

18:00   - o zdrowie dla Ojca Świętego i w jego intencjach, w int. Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Św. dla Ojca Dyrektora i wszystkich pracowników, całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy rozwój jego i TV Trwam

 

CZWARTEK – 5 grudnia 2019                                                          

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 5

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

17:30   + Marian Baranowski (20 r.śm.) i zmarłych z rodziny

17:30   + Waleria Piech

18:00   - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla kapłanów pracujących w parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 6 grudnia 2019

7:00     + Janina Życzkowska (8 r.śm.)

7:00     - przebłagalno-wynagradzająca NSJ

17:30   - o błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi w 92 urodziny

17:30   + Pelagia Stelmaszczyk (od sąsiadów)

18:00   + dusze w czyśćcu – greg. 6

 

SOBOTA – 7 grudnia 2019

7:00     - wynagradzająca Matce Bożej

7:00     + Wanda Guraj

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 7

18:00   + Franciszek Gruchała (19 r.śm.), Jan, Weronika, Tadeusz Łęczyccy, Stanisław, Marianna Gruchałowie, Wiesław, Marianna Bogdańscy

 

NIEDZIELA – 8 grudnia 2019                                                           

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Marii Jantczak

8:30     - o błogosławieństwo dla Leokadii Krzemińskiej w 85 urodziny oraz o zdrowie dla syna

10:00   - o błogosławieństwo dla Klaudii w 20 urodziny – intencja dziękczynno-błagalna

11:30   + dusze w czyśćcu – greg. 8

13:00   - w intencji Ojczyzny

16:00   + Bronisława Wójcik (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Stanisława Selens i zmarłych z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK – 9 grudnia 2019                                                  

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 8

7:00     + Bolesław, Maria Znamierowscy

17:30   + Alina Klima (1 r.śm.), Kazimierz Klima

17:30   + Maja Owczarek (3 r.śm.), Genowefa, Kazimierz Kowalscy, Mirosław Kokosza

18:00   + Janina Kłosek (10 r.śm.), Julia, Czesław, Franiciszka, Jakub Kłoskowie, Elżbieta, Jan Kostrzewscy, Małgorzata Żakieta

 

WTOREK – 10 grudnia 2019                                                             

7:00     + Bolesława Ceglarek (9 r.śm.)

7:00     + Henryk Pułaczewski, Helena, Brunon Roze

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 10

17:30   + Bronisława Niedziałkowska (w rocznicę śmierci)

18:00   + Ryszard, Janina, Andrzej, Rafał Pełkowscy, Regina Olewińska

 

ŚRODA – 11 grudnia 2019                                                                  

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 11

7:00     - o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla ks. Waldemara Glińskiego z racji imienin

17:30   + Bronisława Niedziałkowska (w rocznicę śmierci)

17:30   + Bronisław Czyżykowski, Zbigniew Trela

18:00   + Franciszka, Marcin Piechowie, Eleonora, Czesław Romanowscy

 

CZWARTEK – 12 grudnia 2019                                                        

7:00     - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków wspólnoty Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 12

17:30   + Jan, Wiesława Wieczorek, Joanna Świercz

17:30   +

18:00   + Adam Nebelski (5 r.śm.), cr. Nebelskich

 

PIĄTEK – 13 grudnia 2019

7:00     + Henryka Szczęsna (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Józef Jaśkiewicz (od uczestników pogrzebu)

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 13

17:30   + Rafał Szałek (1 r.śm.)

18:00   + Jakub Szabela (od bliskich)

 

SOBOTA – 14 grudnia 2019

7:00     + Józef Jóźwiak (od syna z żoną i rodziną)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 14

18:00   + Marian Bartczak (5 r.śm.), Władysława, Stefan Kwiatosowie

 

 

NIEDZIELA – 15 grudnia 2019                                                           

7:00     + Janina Koszczuk

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 15

10:00   - za parafian – w intencji dobrodziejów ofiarujących dary z okazji III Światowego Dnia Ubogich

11:30   + Mirosław Nowak (6 r.śm.), Teresa, Jan Szustkiewiczowie, Marianna Palińska

13:00   + Barbara (18 r.śm.), Helena (8 r.śm.), Kazimierz (19 r.śm.), Józef (43 r.śm.) Jarząbowie, Stanisław Wejman (25 r.śm.), Helena, Bronisław Rosiakowie

18:00   + Eugeniusz Suszek, Janina, Piotr, Kazimierz Wojcieszak, Ryszard Walkiewicz

 

PONIEDZIAŁEK – 16 grudnia 2019                                                   

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 16

7:00     + Władysława Bobowska (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Mieczysław Piątkowski (8 r.śm.), Zofia, Józef, Longin Piątkowscy, cr. Pawelców

17:30   + Marianna Wasiak (4 r.śm.)

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 17 grudnia 2019                                                               

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 17

7:00     + Halina Michałowska (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Irena Gajdka (2 r.śm.)

17:30   + Leokadia Gradowska (1 r.śm.)

18:00   + Wojciech Pawłowski (5 r.śm.), cr. Pawłowskich

 

ŚRODA – 18 grudnia 2019                                                                   

7:00     + Dariusz, Jan Śmigielscy

7:00     + Wacława Siekierska, Edmund Piątkowski, Wiktoria Połomska, Irena Połomska

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 18

17:30   + Irena Kołacka (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Krystyna Klimaszewska

  

CZWARTEK – 19 grudnia 2019                                                          

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 19

17:30   + Marianna, Franciszek Kowalscy, Wacław, Marcjanna Naporowie

17:30   + Marianna Bieńkowska (1 r.śm.)

18:00   + Józefa Trzmielak (9 r.śm.), Jan Trzmielak, Władysław Wosiakowski

18:00   +

 

PIĄTEK – 20 grudnia 2019

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 20

7:00     + Adam Biegański

17:30   + Wiktoria, Stanisław Jasnos

17:30   + Józef Jaśkiewicz (od córki z rodziną)

18:00   + Krystyna Klimaszewska

 

SOBOTA – 21 grudnia 2019

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 21

7:00     + Janina Życzkowska (28 r.śm.), Stanisław Życzkowski

7:00     + Bolesław Dąbek, rodzice Władysław i Anna; Józefa, Józef Grabcowie; Anna Komaniecka

18:00   + cr. Piotrowskich i Kasperów

 

 

NIEDZIELA – 22 grudnia 2019                                                         

7:00     + Stanisław Kowalski, cr. Kowalskich i Woźniaków

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 22

10:00   - za parafian

11:30   + Alicja Odzimek (1 r.śm.)

13:00   + Stanisław Pankiewicz (16 r.śm.), cr. Pankiewiczów i Boguszów

18:00   + Janina Dymowicz, Liliana Sibińska

 

PONIEDZIAŁEK – 23 grudnia 2019                                                 

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 23

7:00     + Stefan, Walentyna Golińscy

17:30   + Wiktoria, Franciszek, Józefa Markiewiczowie, Florian, Józefa, Antoni, Jan, Maria Jopowie, Helena Kornatka, cr. Pietrasów, Maciaszczyków, Zientarów

17:30   + Dariusz Marcinkowski

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca” i o błogosławieństwo dla członków

 

WTOREK – 24 grudnia 2019                                                             

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha świętego dla Ewy Florczak

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha świętego dla ks. Roberta

7:00     + Weronika, Jan, Alojzy Walczykowscy, Tadeusz Jantczak, cr. Jantczaków

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 24

 

ŚRODA – 25 grudnia 2019 – Boże Narodzenie

0:00     - Pasterka - za parafian

7:00     + Eugeniusz Gawryjołek (od uczestników pogrzebu)

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 25

10:00   - o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla Adama z racji urodzin i imienin

11:30   + Zygmunt Maciejewski, Jadwiga, Zygmunt, Andrzej, Marcin Frankowscy

13:00   + Mirosław Stasiak (18 r.śm.)

18:00   + Marek Otrębski

 

CZWARTEK – 26 grudnia 2019 – św. Szczepana                           

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 26

10:00   + Irena Kołacka (od uczestników pogrzebu)

11:30   + Roman Gałaj

13:00   + Bronisława, Stanisław Jaworscy, dziadkowie Jaworscy, Milczarkowie

18:00   + Irena Hoffman (30 r.śm.), Roman Hoffman

 

PIĄTEK – 27 grudnia 2019

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 27

7:00     + Zbigniew Majewski (od rodziny)

17:30   + Józef Lipiński (od sąsiadów)

18:00   + Irena Kołacka (od Wiesławy Olejnik)

18:00   + Krystyna Żakieta (od rodziny Błaszczyków)

 

SOBOTA – 28 grudnia 2019

7:00     + Józefa Błoch (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Elżbieta Kwapińska-Zwierzchowska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 28

18:00   + Leokadia, Zdzisław Florczyk

 

NIEDZIELA – 29 grudnia 2019                                                         

7:00     + Maria (30 r.śm.), Marian Ciupińscy

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 29

10:00   - o błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Anny i Krzysztofa w 18 rocznicę ślubu

11:30   + Zbigniew Majewski (od uczestników pogrzebu)

13:00   + Kazimiera, Józef Milanowie, cr. Milanów

18:00   + Marianna, Władysław, Henryk Trepkowie