Oficjalna strona parafii pw. Chrystusa Króla w Łodzi

Msze święte

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 z chrztami (z wyjątkiem wakacji)
18.00
20:00 (tylko w wakacje)

Dni powszednie:

7.00
17:00 (z krótką homilią, mszy nie ma od listopada do lutego)
17.30 nabożeństwa: majowe, czerwcowe, październikowe; w środy: wypominki
18.00 (z krótką homilią)

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie: 

 

NIEDZIELA – 29 stycznia 2023

7:00     + Zbigniew Zatorski – greg. 29

8:30     - Żywy Różaniec

8:30     + Genowefa, Marian, Eugeniusz Gładyszowie, Zofia, Mirosław Witczakowie, Felicja, Józef, Zdzisław Samcowie

10:00   - za parafian: 50 rocznica ślubu Haliny i Marka Sałacińskich

11:30   + Leon Złoty (15 r.śm.), Bogumiła Bagińska (11 r.śm.)

13:00   + Eugeniusz Jaworski, Apolonia, Zygmunt Cieślakowie

18:00   + Jan Ciesielski (13 r.śm.), Halina, Leonard Ciesielscy, Teresa, Zygmunt Węgierscy

 

PONIEDZIAŁEK – 30 stycznia 2023

7:00     - o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla księdza roberta

7:00     + Bronisław, Natalia, Henryk Tomankiewiczowie

7:00     + Zbigniew Zatorski – greg. 30

18:00   + Maria, Lucjan Pasiowie, zmarli z ich rodzin

18:00   + Waldemar Mikuciński

 

WTOREK – 31 stycznia 2023

7:00     + Piotr Lange, Mira Bensz, cr. Lange, Bacików, Brolów

7:00     + Waldemar Rzadkiewicz (od rodziny Kitów)

18:00   - w intencji Natalii – o łaskę uzdrowienia i pomyślnego leczenia, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie potrzebne łaski

18:00   + Elżbieta Filipowicz

 

ŚRODA – 1 lutego 2023

7:00     -

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 1

18:00   - intencje nowennowe

            - o zdrowie dla Ojca Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dalszy jego rozwój, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, wszystkich pracowników radia i całej rodziny Radia Maryja oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 2 lutego 2023

7:00     - w intencji Jezusa eucharystycznego

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 2

10:00   + Janusz, cr. Zawadów, dusze w czyśćcu

18:00   + Marianna, Janina, Aleksander Wyszyńscy, Marianna, Władysław Jachimkowie, Witosława, Tadeusz Kędziakowie

18:00   + Urszula Młodak (3 r.śm.)

18:00   + Helena (6 r.śm.), Stanisław Zielonkowie

 

PIĄTEK – 3 lutego 2023

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 3

18:00   - dziękczynno-błagalna w 80 urodziny Heleny Czech

18:00   + Andrzej Twardowski, Maryla, Stefan Olczykowie, Franciszka, Józef Wawrzyniakowie, Irena Szymańska

 

SOBOTA – 4 lutego 2023

7:00     - wynagradzająca Matce Bożej

7:00     + Bolesław Iwanicki (1 r.śm.)

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 4

16:30   DPS

18:00   + Barbara Florczak (1 r.śm.), Andrzej Florczak, Małgorzata, Piotr Pielaszkiewiczowie, Wojciech, Jadwiga Wojtczakowie

 

NIEDZIELA – 5 lutego 2023

7:00     + Mira Bensz, Piotr Lange, cr. Lange, Bacików, Brolów

8:30     + Janina (22 r.śm.), Stanisław Popielarczykowie

8:30      + Łukasz Fligel – greg. 5

10:00   - za parafian: o powrót do zdrowia dla Haliny Gosławskiej, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia.

11:30   + Włodzimierz Hasiuk (8 r.śm.)

13:00   + Zbigniew Gabrielski (5 r.śm.), rodziców Gabrielskich, Kowalskich, Adam, Jerzy, Wiesława

18:00   + Bohdanka Czajkowska (7 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 6 lutego 2023

7:00     - wotywna do Ducha Świętego

7:00     + Jan Pęcherzewski (12 r.śm.), Helena i Stanisław, Andrzej, Grzegorz

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 6

18:00   + Józef Brandebura (od syna z rodziną)

18:00   + Zdzisław Reszpondek, jego syn Artur (od bratowej Danieli z rodziną)

 

WTOREK – 7 lutego 2023

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 7

7:00     + Stefania, Romuald, Genowefa, Zdzisław

18:00   - w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

18:00   + rez

 

ŚRODA – 8 lutego 2023

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 8

7:00     + Marianna Kowalewska (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Iwona (2 r.śm.), Zbigniew Skrzyneccy, Ewa, Eugeniusz Osyskowie, Anna, Tadeusz Skrzyneccy

18:00   - intencje nowennowe                      

 

CZWARTEK – 9 lutego 2023

7:00     + Apolonia Kmuk

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 9

18:00   + Wiesława Binkowska (2 r.śm.)

18:00   + Longina Barud, Maria Barud, Marian Barud

 

PIĄTEK – 10 lutego 2023

7:00     + Jacek Chalczyński (3 r.śm.), Maria, Władysław Chalczyńscy

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 10

18:00   + Karolina Fice (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Witold Iwański, Stanisława Moczkowska

18:00   + Stanisław, Kazimiera Jarosowie (1 r.śm.)

 

SOBOTA – 11 lutego 2023

7:00     + Jacek

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 11

10:00   + Wojciech Podsiedlik (2 r.śm.), jego rodziców Janina, Stanisław

16:30   DPS

18:00   + cr. Piotrowskich, Kasperów

 

NIEDZIELA – 12 lutego 2023

7:00     + Helena Browarska

8:30     - w intencji Ojczyzny

8:30     + Łukasz Fligel – greg. 12

10:00   - za parafian:

11:30   + Eugeniusz Grudziński (od rodziny Janickich z Łasku)

13:00   + Marianna, Bronisława, Wojciech Zarzyccy

18:00   + Feliksa, Zygmunt, Halina, Stanisław, Wanda Eugeniusz

 

PONIEDZIAŁEK – 13 lutego 2023

7:00     + Jerzy Tomczyk (17 r.śm.), cr. Tomczyków, Sworskich

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 13

18:00   + Radosław Kruszyna (od żony i córek)

18:00   + Tadeusz Gortych (5 r.śm.), cr. Paczyńskich, Bąków, Gortychów

 

WTOREK – 14 lutego 2023

7:00     + Janina (4 r.śm.), Alfred, Zbigniew

7:00     + Henryk Szałkiewicz

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 14

18:00   + Ryszard Piotrowicz (19 r.śm.)

18:00   + Eugeniusz, Marianna Sowińscy, Andrzej, Urszula Sowińscy, Bernard, Tomasz, Halina Sychowie, Bogusław Pietrzak, Stanisław Maciejewski

 

ŚRODA – 15 lutego 2023

7:00     + Halina Gonciarz (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 15

18:00   + Eugeniusz, Łucja Gradowscy, Marianna Michałowska

18:00   - intencje nowennowe

 

CZWARTEK – 16 lutego 2023

7:00     + Zofia, Andrzej, Jerzy Kowalscy, Helena Lelewska

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 16

18:00   + Alicja Pufal (8 r.śm.)

18:00   + Eugeniusz, Łucja Gradowscy, Marianna Michałowska

 

PIĄTEK – 17 lutego 2023

7:00     + Genowefa Połeć (5 r.śm.)

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 17

18:00   + Zofia, Józef Klinger

18:00   + Edward Telenga, cr. Kroczków, Baranowskich, Staszyńskich

 

SOBOTA – 18 lutego 2023

7:00     + Piotr Lange (30 r.śm.)

7:00     + Jadwiga Ćwiklińska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 18

16:30   DPS

18:00   + cr. Polaczków

 

NIEDZIELA – 19 lutego 2023

7:00     + Adriana Fornalska (od uczestników pogrzebu)

8:30     + Zenona Bujacz

8:30      + Łukasz Fligel – greg. 19

10:00   - za parafian:

11:30   + Helena, Edward Tęsiorowscy

13:00   + Władysław Dębski, Jadwiga Sitarek, Jacek Chociszewski, cr. Rutkowskich, Dębskich

18:00   + Kacper Derczyński (3 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 20 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 20

18:00   + rez

18:00   + rez

 

WTOREK – 21 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 21

18:00   + Irena, Roman Hoffmanowie

18:00   + Anna Krzypkowska, Leokadia, Leon, Jan, Genowefa, Marianna, Stanisław Dertowie, Rafał, Franciszka Pawłowscy, Daniela Płaneta, Irena Gurczyńska, Andrzej Nita

 

ŚRODA POPIELCOWA – 22 lutego 2023

7:00     -

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 22

10:00   +

16:00   +

18:00   + Jan, Marianna, Stanisław Kitowie, Aleksandra, Jan Misiakowie

18:00   - intencje nowennowe

 

CZWARTEK – 23 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 23

18:00   + cr. Nikodemskich, Pawlaków, Żytków, Domagałów

18:00   + Stanisław Woźniak (od uczestników pogrzebu)

 

PIĄTEK – 24 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 24

18:00   + Jerzy Arent, Stefania, Marian, Hanna Gajdowie, cr. Arentów, Gajdów, Majewskich,  Bogulewskich, Matejów

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 25 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Anna, Andrzej, Wiktoria, Marian, Tadeusz, Janusz Lisowie, Marianna Żak, Ida, Bogumił Habuzowie, Irena, Jan Wolszczakowie, Eugeniusz, Przemysław Jachimowiczowie      

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 25

16:30   DPS

18:00   + Alina Kowalska (1 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 26 lutego 2023

7:00     +

8:30     - Żywy Różaniec

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w urodziny Krzysztofa

11:30   + Stefan Lenczewski, Magdalena Lenczewska-Świątek, Janina, Bronisław Morawscy, Stanisława, Marian Lenczewscy, zmarli z tych rodzin

13:00   + rez.

13:00   + Łukasz Fligel – greg. 26

18:00   + Mirosław Michalski

 

PONIEDZIAŁEK – 27 lutego 2023

7:00     + rez

7:00                 + Łukasz Fligel – greg. 27

17:00   + Maria Klat (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Jan, Doris Mikołajczykowie, Karolina, Gustaw Penterowie, Sławomir Herman

18:00   + rez

                                                          

WTOREK – 28 lutego 2023

7:00     +

7:00     + Łukasz Fligel – greg. 28

17:00   + Henryk Kacprzak

18:00   + Anna Bury (6 r.śm.), Marian, Roman Burowie

18:00   + Jadwiga Kowalczyk (od uczestników pogrzebu)

 

ŚRODA POPIELCOWA – 1 marca 2023

7:00     - intencja dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Anny, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

7:00                 + Łukasz Fligel – greg. 29

17:00   + rez.

17:00   + rez.

18:00   - intencje nowennowe

            - o zdrowie dla Ojca Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dalszy jego rozwój, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, wszystkich pracowników radia i całej rodziny Radia Maryja oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 2 marca 2023

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     +

17:00    + Łukasz Fligel – greg. 30

18:00   + Ryszard Mikurenda, Stanisław Karbownik

18:00   + Krzysztof Owczarek, Jan, Danuta Okupscy, Lucyna, Roman Owczarkowie, Majka Owczarek

 

PIĄTEK – 3 marca 2023

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     +

17:00   - o łaskę zdrowia, nawrócenie i dary Ducha Świętego dla Heleny i Grzegorza

18:00   + Urszula-Sylwia Bielawska

18:00   + Władysław Wrona (1 r.śm.)

 

SOBOTA – 4 marca 2023

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i zdrowie dla ks. Kazimierz Woźniaka w dniu imienin

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Helena, Krzysztof, Jan Sabelowie, Władysława Stawiak

 

NIEDZIELA – 5 marca 2023

7:00     + Marianna Kosińska (od córki i syna)

8:30     + Dorota Susik, Helena, Jan Jurczyńscy

10:00   - za parafian:

11:30   + Kazimierz Świątczak, Weronika, Michał Dominiakowie

13:00   + Józefa, Jozef Mierzwowie

18:00   + Henryk Bieniek (10 r.śm.)