Jesteś tutaj: Start / Msze święte

Msze święte

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 (z wyjątkiem wakacji)
18.00

Dni powszednie:

7.00
17.30
18.00

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie:

 

 

NIEDZIELA – 27 czerwca 2021

7:00     + Ludwika Adela Chojnacka – greg. 27

8:30     + Józef, Tadeusz, Wincenty, Helena Czubakowie

10:00   - za parafian: dziękczynna za 62 lata małżeństwa Juliana i Aleksandry, z prośbą o Boże błogosławieństwo

11:30   + Jan Rosacki, Jerzy Taufman (z okazji Dnia Ojca od dzieci)

11:30   + Barbara de Corde (od uczestników pogrzebu)

13:00   + Mirosława Łyszkowska, Jerzy Łyszkowski, Janina, Kazimierz Pogoccy, Stanisława Masiarek, Stefania Górska, Anna, Tomasz, Halina, Władysław Łyszkowscy

18:00   + Jan, Anna, Wacław, Janina Jasińscy, Henryk, Jadwiga Rajchowie, Jan Michalski, Henryk Jóźwiak

 

PONIEDZIAŁEK – 28 czerwca 2021

7:00     + Franciszka Brudel (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Ludwika Adela Chojnacka – greg. 28

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyścca”

18:00   + Grażyna Szczawińska (od najbliższej rodziny)

 

WTOREK – 29 czerwca 2021

7:00     + Piotr Lange, Mira Bensz, cr. Lange, Bacików

7:00     + Ludwika Adela Chojnacka – greg. 29

18:00   + Stanisław Borkowski

 

ŚRODA – 30 czerwca 2021

7:00     + Daniela Iwanek, Ryszard Nowakowski

7:00     + Ludwika Adela Chojnacka – greg. 30

18:00   + Ireneusz Kowalski

 

CZWARTEK – 1 lipca 2021

7:00     - ku czci Najdroższej Krwi Chrystusa

7:00     -o błogosławieństwo dla Bogusława (imieniny) i Krystyny (urodziny) Józefowiczów

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 2 lipca 2021

7:00     - intencja przebłagalno-wynagadzająca NSJ

7:00     + Jerzy Sierakowski (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Józef Maciaszczyk (40 r.śm.) (od rodziny)

 

SOBOTA – 3 lipca 2021

7:00     - intencja wynagadzająca NMP

7:00     - o zdrowie i błogosławieństwo dla Bogusławy Westfal

18:00   + Józef Żabka, Mirosław Gross

 

NIEDZIELA – 4 lipca 2021

7:00     + Danuta, Jerzy Sobierajscy

8:30     + Piotr Żytnicki (2 r.śm.), Anna, Wawrzyniec Sadkowscy, Anna, Stanisław Żytniccy

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anny i Ryszarda
- I Komunia Święta Gabriela Wąchocka

11:30   + Marta Głowińska, Barbara Parczewska

18:00   + zmarli z rodzin Ludwika i Sabiny Wierzbickich, rodzinę Jerzego Michalskiego, pozostałą rodzinę, Halina Chojnacka z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK – 5 lipca 2021

7:00     + Aurelia Kaźmierska (6 r.śm.), Tadeusz Kaźmierski, cr. Kaźmierskich, Maciejewskich

7:00     + Zdzisław Kuciński (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Jadwiga, Czesław Królasikowie, Czesława Kowalczyk

 

WTOREK – 6 lipca 2021

7:00     + Andrzej, Małgorzata, Maria Brodowie

7:00     + Maria Białecka

18:00   - w intencji „Apostolstwa Dobrej Śmierci”

 

ŚRODA – 7 lipca 2021

7:00     + Urszula, Józef Setowie, Grażyna Seta, Szymon Olszewski, Helena, Gustaw Olszewscy, Józef, Józefa Setowie

7:00     + Daniela Stanisławska (od uczestników pogrzebu)

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 8 lipca 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla członków Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + Jan Walczykowski

18:00   - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Elżbiety Wawrzaszek

 

PIĄTEK – 9 lipca 2021

7:00     - w intencji Lecha o ochronę przed złem i wierność Bogu

7:00     + Helena Teller, Janusz, Janina Antczakowie, Domicela Szatkowska

18:00   + cr. Rozwensów i Topolów

 

SOBOTA – 10 lipca 2021

7:00     + Franciszka, Antoni, Józef Górscy, cr. Górskich, Adamczyków

7:00     + Lidia Łuczak (od syna z rodzinami)

18:00   +

 

NIEDZIELA – 11 lipca 2021

7:00     + Barbara Nowak (od uczestników pogrzebu)

8:30     - w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 55 r. ślubu Hanny i Zbigniewa Kijewskich

11:30   +

18:00   + Józef Wojtczak (1 r.śm.) (od żony i córki z rodziną)

 

PONIEDZIAŁEK – 12 lipca 2021

7:00     + Lidia Łuczak

7:00     + Maria Fortecka

18:00   + Danuta Kwatro (od siostry z rodziną)

 

WTOREK – 13 lipca 2021

7:00     - w intencji Barbary – o Boże prowadzenie w życiu

7:00     + Andrzej Dorożyński (od przyjaciół)

18:00   + Barbara, Zofia Chmielewskie (od sąsiadów)

 

ŚRODA – 14 lipca 2021

7:00     - w intencji Dariusza z okazji urodzin – o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi

7:00     - dziękczynno-błagalna za intronizację Chrystusa Króla

18:00   + Bolesław Dąbek

 

CZWARTEK – 15 lipca 2021

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + Zofia, Janusz Jenczowie, i ich rodziców

18:00   - z okazji urodzin Igi, o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi

 

PIĄTEK – 16 lipca 2021

7:00     - za Paulinę z okazji urodzin o Boże prowadzenie i dary Ducha Świętego

7:00     + Stanisław Bieganek, cr. Chuchlerów

18:00   + Henryk, Teresa Niedziałkowscy

 

SOBOTA – 17 lipca 2021

7:00     + Władysława, Wacław, Zdzisław Sitkiewiczowie

7:00     + Łucja Sobczak (1 r.śm.)

12:00   - chrzest + msza

18:00   + Bogdan Kraszewski, Bronisława, Henryk Kraszewscy, Adam Kraszewski

 

NIEDZIELA – 18 lipca 2021

7:00     + Stanisława, Mieczysław Kwaśniewscy

8:30     + Halina Kakiet, cr. Majewskich

10:00   - za parafian: 24 rocznica ślubu Edyty i Andrzeja Pawelców

11:30   - dziękczynno-błagalna w 42 urodziny Rafała

18:00   + Irena Bartosik (od siostry i brata)

 

PONIEDZIAŁEK – 19 lipca 2021

7:00     + Marta, Czesław Rybakowie (44 r.śm.), Władysława, Wojciech Pietrzakowie, Czesława Rokicka

7:00     + Jan Kujawiński, Józefa, Stanisław Miksowie, Ignacy, Marianna Kujawińscy

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 20 lipca 2021

7:00     - dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marianny i Antoniego Meusiaków

7:00     + Adam Dubas (od przyjaciół)

18:00   + cr. Gonerów, Złotorowiczów

 

ŚRODA – 21 lipca 2021

7:00     + Czesław Czekaj (z okazji imienin od siostry)

7:00     + dusze w czyśćcu

18:00   + Henryk, Antoni, Janina, Julianna, Jan, Wanda, Paweł, Jadwiga Pacochowie

 

CZWARTEK – 22 lipca 2021

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + Władysław, Władysława Bieleccy

18:00   +

 

PIĄTEK – 23 lipca 2021

7:00     + Alicja Filipczak (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Walenty Parczewski (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Monika Rogozińska

 

SOBOTA – 24 lipca 2021

7:00     + Marek Frątczak (4 r.śm.), Janina Cichowicz

7:00     + Jan  Kujawiński (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Mieczysław Śmiechowicz (18 r.śm.), Leokadia, Józef Śmiechowiczowie, Feliksa, Jan, Czesława Kowalczykowie

 

NIEDZIELA – 25 lipca 2021

7:00     + Krzysztof Ilski

8:30     +

10:00   - za parafian: o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Stanisława Baków

11:30   + Cecylia Wróbel (23 r.śm.), Józefa, Stanisław Niewiadomscy, Anna, Czesław Rojewscy

18:00   + Krzysztof Grzelak, Józefa, Bronisław Bakalarzowie, Bożenna Morawiec

 

PONIEDZIAŁEK – 26 lipca 2021

7:00     + Anna Olejnik

7:00     +

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 27 lipca 2021

7:00     - dziękczynno-błagalna za intronizację Chrystusa Króla

7:00     + Justyna Kurczak (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Florian, Krystyna Nowakowscy

 

ŚRODA – 28 lipca 2021

7:00     + Marianna, Franciszek Sobalowie

7:00     + Antoni Wójcik (od uczestników pogrzebu)

18:00   - dziękczynno-błagalna w 75 urodziny Haliny Gosławskiej

 

CZWARTEK – 29 lipca 2021

7:00     + Czesław Szmajda

7:00     + Janina (1 r.śm.) i Stefan Dzikowie

18:00   + Barbara Walczak (od rodziny)

 

PIĄTEK – 30 lipca 2021

7:00     + Marianna, Antoni, Stanisław Tołwińscy, Genowefa, Zygmunt, Roman Niewiadomscy

7:00     + Konrad Skibiński (2 r.śm.)

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 31 lipca 2021

7:00     +

7:00     + Maria Białecka (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Władysława, Jan Bartłomiejczykowie, Leokadia, Stanisław Gruchałowie, Cecylia Tworek, Zofia Lesiak

 

NIEDZIELA – 1 sierpnia 2021

7:00     + Alina, Wacław Brodowie

8:30     + Stefan Włodarski, polegli w obronie Ojczyzny w Powstaniu Warszawskim

10:00   - za parafian:

11:30   + Danuta Miazin (od córki Małgorzaty z rodziną)

18:00   + Zenona, Jerzy Bujaczowie

 

PONIEDZIAŁEK – 2 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 1

7:00     + Lucyna Szymańska (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Zygmunt Baka

 

WTOREK – 3 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 2

7:00     + Agnieszka Tomczak (od uczestników pogrzebu)

18:00   - w intencji „Apostolstwa Dobrej Śmierci”

 

ŚRODA – 4 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 3

7:00     + Tadeusz, Anna Wojnarowscy, cr. Wojnarowskich, Malinowskich

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 5 sierpnia 2021

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa Eucharystycznego

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 4

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 6 sierpnia 2021

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 5

18:00   + Barbara Mikołajczyk (3 r.śm.)

 

SOBOTA – 7 sierpnia 2021

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + Andrzej Gajewski (1 r.śm.)

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 6

 

NIEDZIELA – 8 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 7

8:30     + Jarosław Jurkin (22 r.śm.), Maciej Foremski (14 r.śm.)

10:00   - za parafian:

11:30   - dziękczynno-błagalna w intencji Haliny Porady w 65 urodziny

18:00   + Rozalia, Władysława, Bolewsław, Ryszard Pańscy, Michał, Leszek Korzeniewscy

 

PONIEDZIAŁEK – 9 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 8

7:00     - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla ks. dn. Romana Jagusia z okazji imienin

18:00   + Eugenia, Jarosław Chudzikowie

 

WTOREK – 10 sierpnia 2021

7:00     + Urszula, Maciej, Kazimierz Adamczykowie

7:00     +

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 9

 

ŚRODA – 11 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 10

7:00     + Sabina, Janina, Władysław Wiśniewscy

18:00   + Tadeusz Orlik (6 r.śm.)

 

CZWARTEK – 12 sierpnia 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla członków Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 11

18:00   + Marianna, Maria, Bohdan, Sławomir Kominiakowie, Józefa, Stanisław Michalakowie, Tomasz Kruszyński, Barbara Bauer

 

PIĄTEK – 13 sierpnia 2021

7:00     -

7:00     + Zbigniew Nikodemski (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 12

 

SOBOTA – 14 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 13

7:00     + Leokadia, Marian, Krystysna Dziubińscy, Lesław Tokarczyk, Józefa Rojek

18:00   + Teresa Matyszkiewicz (z okazji urodzin)

 

 

NIEDZIELA – 15 sierpnia 2021

7:00     + Marianna, Ignacy Kowalczykowie, Helena, Władysław Jankowie

8:30     - w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian: o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Marii

11:30   + Elżbieta Filipowicz – greg. 14

18:00   + Bronisława Gałaj (w r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 16 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 15

7:00     +

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 17 sierpnia 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla ks. Jacka Kucharskiego

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 16

18:00   + Edward Kowalski (1 r.śm.)

 

ŚRODA – 18 sierpnia 2021

7:00     +

7:00     +

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 17

 

CZWARTEK – 19 sierpnia 2021

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + Edward Pluciński (19 r.śm.)

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 18

 

PIĄTEK – 20 sierpnia 2021

7:00     -

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 19

18:00   + Edward Skowron (6 r.śm.), rodziców Skowronów i Fliglów

 

SOBOTA – 21 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 20

7:00     + Marianna Sionek (od syna z rodziną)

18:00   + Cezary Bernasiak, cr. Dąbków, Bernasiaków

  

NIEDZIELA – 22 sierpnia 2021

7:00     + Marek Krzemiński (2 r.śm.)

8:30     + Elżbieta Filipowicz – greg. 21

10:00   - za parafian: rez.

11:30   + Marianna, Józef Szczepaniakowie, Franciszek, Helena Tomczykowie

18:00   + Anna, Henryk Szymańscy, Janina Nowak

 

PONIEDZIAŁEK – 23 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 22

7:00     + Genowefa Rosiecka-Nowicka, Józef Rosiecki i ich rodzice, Kazimierz, Irena Nowiccy, Dariusz i jego rodzice, Jadwiga, Benon, Edward, Przemysław i jego rodzice, Tadeusz Mioduszewski

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 24 sierpnia 2021

7:00     - dziękczynna za otrzymane łaski przez rodzinę Kitów, z prośbą o dalsze błogosławieństwo

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 23

18:00   + Krystyna (6 r. śm.), Władysław Rutkowscy, Józef, Bronisława Kazimierscy

 

ŚRODA – 25 sierpnia 2021

7:00     - rez.

7:00      + Elżbieta Filipowicz – greg. 24

18:00   + Jan, Marianna, Stanisław Kitowie, Jan Misiak

 

CZWARTEK – 26 sierpnia 2021

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 25

18:00   + Tadeusz, Anna Wojnarowscy, Bogdan Wojnarowski

 

PIĄTEK – 27 sierpnia 2021

7:00     + Sławomir Kasiński (10 r.śm.), Edward Kasiński

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 26

18:00   + Marian Bury (20 r.śm.), jego żonę Annę i jego rodziców

18:00   + za zmarłych ostatnio parafian

 

SOBOTA – 28 sierpnia 2021

7:00     +

7:00     + Henryka Lesiak, Anna Barczuk

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 27

 

 

NIEDZIELA – 29 sierpnia 2021

7:00     + Waleria, Tadeusz Brdoniowie, Irena, Antoni, Paweł Bernasińscy, Sabina Boczek, cr. Broniów, Bernasińskich

8:30     - o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marzeny, Stefana i ich rodziny

10:00   - za parafian:

11:30   + Jan Grot (7 r.śm.), Jadwiga, Władysław Jagielscy, Halina Kościńska

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 28

 

PONIEDZIAŁEK – 30 sierpnia 2021

7:00     + Elżbieta Filipowicz – greg. 29

7:00     + Wiesław Budzyński (11 r.śm.), Leokadia, Józef Budzyńscy

17:30   + Jadwiga Baranowska

18:00   + Ludwik, Maria Kmukowie i ich rodzice, Jan, Katarzyna oraz Jan, Elżbieta

18:00   + Maria Piotrowska – greg. 1

 

WTOREK – 31 sierpnia 2021

7:00     +

7:00     +

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 2

18:00   + Barbara, Jarosław Kozerowie, cr. Stawików, Mateckich

18:00   + Elżbieta Filipowicz – greg. 30

 

ŚRODA – 1 września 2021

7:00     + Helena, Franciszek Weberowie

7:00     + Bronisława Rosiak

17:30   + Lucjan Ciszek – greg. 1

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 3

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 2 września 2021

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     +

17:30   + Lucjan Ciszek – greg. 2

18:00   + Maria Piotrowska – greg. 4

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 3 września 2021

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     +

17:30   + Stanisław Rybczyński, Wiesława Rybczyńska-Olszanowska

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 5

18:00   + Lucjan Ciszek – greg. 3

 

SOBOTA – 4 września 2021

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + Lucjan Ciszek – greg. 4

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Maria Piotrowska – greg. 6

 

NIEDZIELA – 5 września 2021

7:00     + Janina, Alfred Koszczukowie, Zbigniew Klusek

8:30     + Maria Piotrowska – greg. 7

10:00   - za parafian:

11:30   - dziękczynno-błagalna: 75 lat życia Kazimierza Gajdy, 50 lat życia Katarzyny Gajdy-Warchoł, o Boże błogosławieństwo i opiekę

11:30   + Lucjan Ciszek – greg. 5

13:00   + Marianna, Jan Doryniowie

18:00   + Józef Andryszek (6 r.śm.), zmarli z rodzin

 

PONIEDZIAŁEK – 6 września 2021

7:00     + Lucjan Ciszek – greg. 6

7:00     + Franciszek, Maria Brodowie

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 8

18:00   + Beata Miazin (od męża Marcina)

18:00   + Aleksander Cieślak (1 r.śm.), Marianna, Tadeusz Różańscy, Józefa, Adam Siemińscy, Bolesław, Tadeusz Siemińscy

 

WTOREK – 7 września 2021

7:00     +

7:00     +

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 9

18:00   + Lucjan Ciszek – greg. 7

18:00   - w intencji „Apostolstwa Dobrej Śmierci”

 

ŚRODA – 8 września 2021

7:00     +

7:00     +

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 10

17:30   + Michał Urbaniak (od uczniów, rodziców, wychowawczyni z klasy Marysi)

18:00   + Lucjan Ciszek – greg. 8

 

CZWARTEK – 9 września 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla członków Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     - dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Danuty i Mariusza

17:30   + Marcin Podgórski (1 r.śm.), Jan Podgórski (19 r.śm.)

18:00   + Maria Piotrowska – greg. 11

18:00   + Lucjan Ciszek – greg. 9

 

PIĄTEK – 10 września 2021

7:00     -

7:00     +

17:30   + Maria Piotrowska – greg. 12

17:30   + Lucjan Ciszek – greg. 10

18:00   + Helena, Antoni Perlińscy, dusze w czyśćcu

 

SOBOTA – 11 września 2021

7:00     + Maria Piotrowska – greg. 13

7:00     + Lucjan Ciszek – greg. 11

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Jerzy Szulc (7 r.śm.), rodziców Szulców, teściów Wojtyniaków, cr. Karkinów

 

NIEDZIELA – 12 września 2021

7:00     + Maria Piotrowska – greg. 14

8:30     + za poległych w obronie Ojczyzny

8:30     + Lucjan Ciszek – greg. 12

10:00   - za parafian:

11:30   + Stanisław Małoszczyk (10 r.śm.), Regina Lauks, Jadwiga, Wiktor Markowscy, Marianna, Stanisław Małoszczykowie

13:00   + cr. Kmiecików, Gołebiowskich

18:00   + Maria Kaczmarczyk, Stefan, Stanisław