Jesteś tutaj: Start / Msze święte

Msze święte

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 (z wyjątkiem wakacji)
18.00

Dni powszednie:

7.00
17.30
18.00

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie:

 

NIEDZIELA – 20 września 2020

7:00     + Piotr Znorowski (54 r.śm.)

8:30     + Danuta Sobczyńska – greg. 22

10:00   - za parafian: o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Tomasza i Magdaleny w ich małżeństwie

11:30   + Tomasz Pawłowski

11:30   + Alicja Dostal, Stefan Dostal, Maria Sima

13:00   + Paweł Makowski (1 r.śm.)

18:00   + Stanisław Świątka (od żony i córki Renaty z rodziną)

 

PONIEDZIAŁEK – 21 września 2020

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 23

 7:00    + Adam  Bociek (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Marianna Spancerska (od rodziny)

18:00   + dusze w czyśćcu

18:00   + Andrzej, Zofia Gajewscy

 

WTOREK – 22 września 2020                                                             

7:00     + Tadeusz Gusta (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 24

17:30               + Janina, Henryk Jurkiewiczowie

18:00   + Barbara Guzek (12 r.śm.)

 18:00  + Kazimierz Gajdka (20 r.śm.)

 

ŚRODA – 23 września 2020

7:00     + Witold Szmaja (4 r.śm.), Zbigniew Klusek

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 25

17:30   + Antoni Salamon (34 r.śm.), cr. Salamonów, Rosiakowskich, Ignaczaków

17:30   + Kazimierz Klibert (od żony z rodziną)

18:00   + Henryka Nebelska (od sąsiadów z bloku 69)

 

CZWARTEK – 24 września 2020

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 26

17:30   + Krzysztof Ilski

18:00   + Marianna Sionek (od rodziny)

18:00   + Wiesława Biazik

 

PIĄTEK – 25 września 2020

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 27

7:00     + Marianna Spancerska (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Zbigniew Kozłowski, Anna Kozłowska

17:30   + Grażyna Pietras (od syna Jacka z żoną Anetą i wnukiem Pawłem)

18:00   + Kazimierz Woliński (21 r.śm.), cr. Zaborowskich, Wolińskich

 

SOBOTA – 26 września 2020

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 28

7:00     + Stanisław Szczepanik, Danuta Laskowska, Jan Laskowski

7:00     + Zdzisław Wiaderny (od uczestników pogrzebu)

16:30   DPS

18:00   + Helena Sobocińska (4 r.śm.), Teofil Sobociński (24 r.śm.) (od najbliższej rodziny)

 

 

NIEDZIELA – 27 września 2020

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 29

8:30     + Mirosława, Romuald Świerczyńscy

10:00   - za parafian: o Boże błogosławieństwo dla Kasi na dalsze lata życia

11:30   + Józef Wojtczak (w rocznicę urodzin)

13:00   + Barbara Piotrowska (2 r.śm.) (od rodziców i najbliższych)

18:00   + Marian Mądalski, Genowefa, Marian Mądalscy, Stefania, Stanisław Szcześniakowie, Danuta, Bogdan Ruskowie

 

PONIEDZIAŁEK – 28 września 2020

7:00     + Danuta Sobczyńska – greg. 30

 7:00    + Marianna Markowicz (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Adam Bociek (od rodziny Wilków)

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

18:00   + Zofia Iwańska, Roman Kleban

 

WTOREK – 29 września 2020                                                             

7:00     + Tadeusz Gusta (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Michał, Cecylia Rudalscy, Genowefa, Władysław Maliccy

17:30               + Bożena Szczurzyńska, Anna Szczurzyńska (od rodziny)

18:00   - o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i świętego patroma dla Michała

18:00   + Henryk Ryszewski (od uczestników pogrzebu)

 

ŚRODA – 30 września 2020

7:00     + Bożena Szczurzyńska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Zdzisław Bruszewski (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Marianna Grabowska (1 r.śm.)

17:30   + Waleria Hybała (10 r.śm.)

18:00   + Regina, Andrzej Marcinkowscy

 

CZWARTEK – 1 października 2020

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa Eucharystycznego

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 1

17:30   + Janina Dzika (od Janiny i Adama)

17:30   - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marysi z okazji 4 urodzin

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 2 października 2020

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 2

17:30   + Maciej Adamski (o zbawienie wieczne - w dzień 18 urodzin)

18:00   + Romualda Wardęszkiewicz (4 r.śm.), cr. Wardęszkiewiczów

18:00   + Krzysztof Grzelak, Józefa, Bronisław Bakalarzowie, Bożenna Morawiec

 

SOBOTA – 3 października 2020

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Teresy Żabińskiej

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 3

18:00   + Genowefa, Władysław Lasoniowie, Małgorzata Piotrowska, Romuald Mistygacz, Eugeniusz Nagiecki

 

 

NIEDZIELA – 4 października 2020

7:00     + Helena, Edward Wodniccy, Zbigniew Klusek

8:30     - w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian: I Komunia Święta SP 192

11:30   + Teresa Rosik, cr. Rosików

13:00   + Leszek, Helena, Szczepan Durkowie, Marek, Geonwefa, Władysław Kołodziejczakowie, Wiktoria, Józef Ludwisiakowie, Kazimierz, Helena Michalakowie, Henryk Podębski

18:00   + Wojciech Szymański – greg. 4

 

PONIEDZIAŁEK – 5 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 5

 7:00    + Julian Kabziński (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Henryk Chyla i jego rodzice, Irena, Józef Szewczykowie, Stefania, Zygmunt Krymarysowie

17:30   + Longina Bednarek (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Halina Wiślicka (1 r.śm.), Paulina Wiślicka

 

WTOREK – 6 października 2020                                                         

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 6

7:00     - dziękczynno-błagalna w 50 urodziny Agnieszki

17:30               + Anna Kosmala (10 r.śm.)

17:30   + Edward, Helena Świerczyńscy, Jadwiga, Małgorzata Wilamowskie, Helena Laszczyk

18:00   - w intencji „Apostolstwa dobrej śmierci”

 

ŚRODA – 7 października 2020                                                             

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 7

7:00     - o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

17:30   + Leon (9 r.śm.), Julianna (1 r.śm.) R

17:30   + Stanisława Sendal (od rodziny Ćwiklińskich)

18:00   - o zdrowie dla Ojca Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o Dary Ducha Świętego dla ojca Dyrektora i wszystkich pracowników radia, całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 8 października 2020

7:00     - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków wspólnoty „Wieczernika Modlitwy Za Kapłanów” i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 8

17:30   + Henryk Ślipek (9 r.śm.)

17:30   + Aleksander Cieślak (od żony i córek z rodzinami)

18:00   + Hieronim Kotlicki (22 r.śm.)

 

PIĄTEK – 9 października 2020

7:00     + Stanisław Ulański (1 r.śm.), Marianna Ulańska

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 9

17:30   + Ludwik, Sabina Wierzbiccy, Jerzy Michalski, Wojciech, Zofia Sławeccy, Edward, Cecylia Chlebowscy

17:30   +

18:00   + Maria, Zbigniew, Ryszard Bartenbachowie

 

SOBOTA – 10 października 2020

7:00     + Aleksander Cieślak (od uczestników pogrzebu)

7:00     -

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 1

16:30   DPS

18:00   + Andrzej Domański (10 r.śm.)

 

 

NIEDZIELA – 11 października 2020

7:00     + Waleria, Tadeusz Brdoniowie, Irena, Antoni, Paweł Bernasińscy, Sabina Boczek, cr. Brdoniów, Bernasińskich

8:30     + Zofia, Franciszek Paluszkiewicz (5 r.śm.), Zygmunt Szmagaj

10:00   - za parafian: I Komunia Święta SP 41

11:30   + Wojciech Szymański – greg. 11

13:00   + Stanisław Kacprzyk (4 r.śm.)

18:00   + Stanisław, Władysława Gędkowie, Radosław, Łucja, Kazimierz Pokorscy

 

PONIEDZIAŁEK – 12 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 12

 7:00    + Lucyna Okraska (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Zofia Matusiak (od uczestników pogrzebu)

17:30   +

18:00   + Marianna, Konstanty Brożyńscy, Czesława, Longin Borkowscy, Janina, Czesław Borkowscy

 

WTOREK – 13 października 2020                                                       

7:00     - o błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla ks. Edwarda Dudzińskiego

7:00     + Edward Pluciński, Jadwiga, Jan  Plucińscy

17:30               + Wojciech Szymański – greg 13

17:30   +

18:00   + Władysława, Stanisław, Helena Lesiakowie

 

ŚRODA – 14 października 2020                                                           

7:00     - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla ks. Roberta z okazji urodzin

7:00                 + Wojciech Szymański – greg 14

17:30   + Eugeniusz, Stefan, Maria, Stanisława Porembińscy, Józef, Aniela Krakowie

17:30   + Wanda Fabijańczyk, Zbigniew Kaczmarek

18:00   + Irena Kołacka (1 r.śm.)

 

CZWARTEK – 15 października 2020

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 15

17:30   + Marianna Maciołek, Teresa, Kazimierz Lenarczykowie

17:30   +

18:00   -

 

PIĄTEK – 16 października 2020

7:00     + Jolanta Rzepkowska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 16

17:30   + Barbara, Józefa

17:30   + Józef Jóźwiak (1 r.śm.)

18:00   - dziękczynna za łaskę nawrócenia, z prośbą o błogosławieństwo na każdy dzień dla Anny Florczak

 

SOBOTA – 17 października 2020

7:00     - o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego dla Małgorzaty Włodarskiej

7:00     + Paweł Krakiewicz (w rocznicę urodzin), Franciszek Krakiewicz

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 17

18:00   + Andrzej Domański (10 r.śm.)

 

 

 

NIEDZIELA – 18 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 18

8:30     + Maciej Wilk, Aleksandra, Czesław Sękowscy, ks. Henryk Karbownik

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Wiesławy i Jana Chruścielów

10:00   - I Komunia Święta SP 164

11:30   + Janina

13:00   + Antoni Wajszla (5 r.śm.)

18:00   + Kazimierz Głowacki (7 r.śm.), cr. Głowackich, Parolów, Matuszkiewiczów

 

PONIEDZIAŁEK – 19 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 19

 7:00    + Wiesława Rogacka (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Rozalia, Józef Kowalscy, Jadwiga Kuśnierska, cr. Tersów, Kowalskich, Stępniów i Kowalczyków

17:30   + Dariusz Marcinkowski (1 r.śm.)

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 20 października 2020                                                       

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 20

7:00     + Irena Pudłowska

17:30               + Andrzej Fijałkowski (4 r.śm.), rodzice Fajfrowscy, Zbigniew Fijałkowski

17:30   + Irena, Jan Pryczkowie

18:00   +

 

ŚRODA – 21 października 2020                                                           

7:00                 + Wojciech Szymański – greg. 21

7:00     + Elżbieta Żuk (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Marianna, Antoni, Stanisław Tołwińscy, Genowefa, Zygmunt, Roman Niewiadomscy

17:30   +                               

18:00   + Irena, Franciszek Białowąs, Julia, Bolesław Kopeć

 

CZWARTEK – 22 października 2020

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i w Polsce

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 22

17:30   +

17:30   +

18:00   + Aleksander Cieślak (od Ewy Budkiewicz z rodziną)

 

PIĄTEK – 23 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 23

7:00     +

17:30   +

17:30   +

18:00   + Janina, Czesław Stasiakowie

 

SOBOTA – 24 października 2020

7:00     - dziękczynna za dar chrztu i przeżyte 75 lat, z prośbą o dalsze prowadzenie Boże

7:00     + Jan Zdrada (5 r.śm.)

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 24

16:30   DPS

18:00   + Janina

                          

 

NIEDZIELA – 25 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 25

7:00     + Agnieszka Goliszewska (22 r.śm.), Jan Goliszewski, Helena, Jerzy Gulowie

8:30     + Jarosław, Stefan, Aniela, Wira, Marian, Stefania Ciepluchowie

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu

11:30   + Łukasz Binio (9 r.śm.)

13:00   + Eugeniusz Gawryjołek

18:00   +

 

PONIEDZIAŁEK – 26 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 26

7:00     + Weronika Walczykowska

17:30   + Marianna, Jerzy Liniewscy, Krystyna, Leszek Marcinkowscy, cr. Liniewskich, Marcinkowskich

17:30   +

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 27 października 2020                                                       

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 27

7:00     +

17:30               + Helena, Stanisław Pintarowie, Zofia Nowak, Maciej Witkowski

17:30   + Henryka, Adam (od brata Piotra z rodziną)

18:00   + Mirosław Krawczyk (1 r.śm.)

 

ŚRODA – 28 października 2020                                                           

7:00                 + Wojciech Szymański – greg. 28

7:00     +

17:30   + Tadeusz Orlik

17:30   + cr. Hajdukiewiczów, Michalskich

18:00   + Tadeusz, Aleksandra, Stanisław Bednarkowie

 

CZWARTEK – 29 października 2020

7:00     -

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 29

17:30   +

17:30   +

18:00   -

 

PIĄTEK – 30 października 2020

7:00     + Wojciech Szymański – greg. 30

7:00     +

17:30   + Zbigniew Majewski (1 r.śm), Marian Dudziński (1 r.śm.)

17:30   +

18:00   +

 

SOBOTA – 31 października 2020

7:00     - dziękczynna w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa i z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

7:00     +

7:00     +

18:00   + cr. Piotrowskich, Kasperów

 

NIEDZIELA – 1 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 1

8:30     + Rozalia, Jan Rogala, Marianna Glińska, Władysława Kwiecień, Katarzyna, Stanisław Kaśkoszowie

10:00   - za parafian:

11:30   + Jerzy Grodziszewski (30 r.śm.), Antonina, Roman Godziszewscy, Jan, Józefa Klimczakowie

13:00   + dusze w czyśćcu – greg. 1

18:00   +

 

PONIEDZIAŁEK – 2 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 2

7:00     + zmarłych członków Żywego Różańca

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 2

18:00   + dusze w czyśćcu

18:00   +

 

WTOREK – 3 listopada 2020                                                               

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 3

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 3

17:30               +

18:00   - w intencji „Apostolstwa Dobrej Śmierci”

18:00   +

 

ŚRODA – 4 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 4

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 4

17:30   + Barbara, Jerzy, Łukasz Łużyńscy

17:30   + Hieronim Pułtorak (5 r.śm.), cr. Pułtoraków, Karolaków

18:00   - o zdrowie dla Ojca Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o Dary Ducha Świętego dla ojca Dyrektora i wszystkich pracowników radia, całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 5 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 5

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 5

18:00   + Stanisław Jezierski (1 r.śm.)

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 6 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 6

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 6

17:30   + Eugenia Kusztelska

17:30   +

18:00   - intencja przebłagalno-wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa

 

SOBOTA – 7 listopada 2020

7:00     - intencja wynagradzająca Najświętszej Maryi Pannie

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 7

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 7

7:00     + dusze w czyśćcu

16:30   DPS

18:00   + Zofia, Władysław Nazarewiczowie, Jerzy Barylski

 

 

NIEDZIELA – 8 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 8

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 8

8:30     + Janusz Zawada, dusze w czyśćcu

10:00   - za parafian:

11:30   - 50 rocznica ślubu: Teresa i Marek Pięta

13:00   + Eugeniusz Pawłowski (7 r.śm.)

18:00   +Władysław Dębski, Jadwiga Sitarek, Jacek Chociszewski, cr. Rutkowskich

 

PONIEDZIAŁEK – 9 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 9

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 9

17:30   + Zofia Woźniak (3 r.śm.)

18:00   + Jan Kucharski (13 r.śm.), cr. Kucharskich, Zrobków, Wasilewskich

18:00   +

 

WTOREK – 10 listopada 2020                                                             

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 10

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 10

17:30               + Roman Sas

18:00   -

18:00   +

 

ŚRODA – 11 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 11

8:30     + dusze w czyśćcu – greg. 11

10:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla ks. Marcina Grzelaka z racji imienin

18:00   - dziękczynna w rocznicę chrztu Pawła, z prośbą o pogłębienie jego wiary i przekazywanie jej innym

 

CZWARTEK – 12 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 12

7:00     - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków wspólnoty „Wieczernika Modlitwy Za Kapłanów” i o rozwój tej wspólnoty

17:30   + dusze w czyśćcu – greg. 12

18:00   + Kazimiera, Henryk Jagielscy, Wojciech, Marian Zasiadczykowie

18:00   -

 

PIĄTEK – 13 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 13

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 13

17:30   +

17:30   +

18:00   + dusze w czyśćcu

 

SOBOTA – 14 listopada 2020

7:00     -

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 14

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 14

16:30   DPS

18:00   + Danuta Bania (3 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 15 listopada 2020

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 15

8:30     + dusze w czyśćcu – greg.15

8:30     + Mirosław Szychowski (7 r.śm.), Józef Szychowski, Zofia, Jan Tarasińscy

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Jolanty i Andrzeja Kolasińskich

11:30   + Marek Polaczek (9 r.śm.)

13:00   + Stanisław Niedziałkowski (w rocznicę śmierci)

18:00   + Stanisław Popielarczyk (24 r.śm.), Janina Popielarczyk