Jesteś tutaj: Start / Msze święte

Msze święte

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 z chrztami (z wyjątkiem wakacji)
18.00

Dni powszednie:

7.00
17.30
18.00

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie:

 

NIEDZIELA – 22 maja 2022

7:00     + Marek Czubiński – greg. 22

8:30     + Maria Szymańska

8:30     + Dorota Kopanicka

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę  ślubu Katarzyny i Bartłomieja

11:30   + Stanisława Piątek – greg. 7

13:00   + Kazimiera, Józef, Milan, Bronisława, Wawrzyniec Kubiakowie

14:00   - I Komunia Święta SP 41

18:00   + Józefa, Roman Ławniczakowie, Marianna, Antoni Zawadzcy, cr. Ławniczaków, Zawadzkich

 

PONIEDZIAŁEK – 23 maja 2022

7:00     + Marek Czubiński – greg. 23

7:00      + Stanisława Piątek – greg. 8

17:00   + Leszek Szkup

17:00   + Waldemar Mikuciński

18:00   + Maria Pustelnik (od rodziny Życzykowskich i Kalinowskich)

18:00   - o rozwój wspólnoty Pomoc dla czyśćca

 

WTOREK – 24 maja 2022

7:00     + Marek Czubiński – greg. 24

7:00     +

17:00   + Jadwiga Utek (5 r.śm.)

17:00   + Regina Nowicz (od syna Dariusza i córki Agnieszki)

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 9

18:00   + Zofia, Henryk Domińczakowie, Marianna, Maciej Boguszowie, cr. Boguszów, Jan Otłuszak, Stanisław Pankiewicz

 

ŚRODA – 25 maja 2022

7:00     - podziękowanie za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie z okazji 31 rocznicy święceń kapłańskich

7:00       + Marek Czubiński – greg. 25

17:00   + Edmund, Sabina Przybyłowie, Zofia Gromek, Jolanta Plesiak

17:00   + Piotr, Zofia Strychalscy, cr. Strychalskich, Teterów, Macowiczów

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 10

18:00   + Janina Wojtasik (od męża Eugeniusza, syna Bartosza, córek Renaty i Anny)

 

CZWARTEK – 26 maja 2022

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00   + Marek Czubiński – greg. 26

17:00   + Stanisława Piątek – greg. 11

18:00   - w intencji matek

18:00   - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Mariusza z okazji 21 rocznicy ślubu oraz + Leokadia Nowak, Elżbieta Andrzejewska, Marianna Majewska

 

PIĄTEK – 27 maja 2022

7:00     + Marek Czubiński – greg. 27

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 12

17:00   + Zofia Staszek (20 r.śm.)

17:00   + Jan Lisowski

18:00   + Bolesław Iwanicki (od żony i córek)

18:00  + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 28 maja 2022

7:00     - za Wiesława – o trzeźwość i uwolnienie od zła

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 13

7:00     + Marek Czubiński – greg. 28

16:30   DPS

18:00   + Daniela Członka (od męża i dzieci z rodzinami)

 

NIEDZIELA – 29 maja 2022

7:00     + Janina Maciejewska (9 r.śm.), Marianna, Józef, Lucyna Maciejewscy, Aurelia, Tadeusz, Józefa, Franciszek Kaźmierscy

8:30    + Marek Czubiński – greg. 29

10:00   - za parafian:

11:30   + Anna Wieczorkowska, Barbara Kittel

13:00   + Janina Krawczyk (1 r.śm.), Jan Krawczyk (18 r.śm.), cr. Jasiaków, Krawczyków

14:00   - Rocznica I Komunii Świętej

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 14

 

PONIEDZIAŁEK – 30 maja 2022

7:00     + Kazimierz Maślanka (od uczestników pogrzebu)

7:00    + Stanisława Piątek – greg. 15

17:00   + Jan Piechowski (od uczestników pogrzebu)

17:00   + Lucyna Barańska (10 r.śm.)

18:00   + Jan Jaworski, Janina, Wiesława, Edward, Jan, Józef Krzemieniewscy

18:00   + Marek Czubiński – greg. 30

 

WTOREK – 31 maja 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla Teresy Szyszko w 80 urodziny

7:00                 + Robert Józefik (od teściów i szwagra z rodziną)

17:00   + Daniela Członka (od rodziny Sęczkowskich)

17:00   + Czesława Górecka (5 r.śm.)

18:00   - o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Wspólnoty Rózańca za dzieci

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 16

 

ŚRODA – 1 czerwca 2022

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 17

7:00    + Janina Leśniewska (od uczestników pogrzebu)

7:00    + Zofia, Czesław Bukowscy, Marek Zabolski, dusze w czyśćcu

17:00   + Jacek Latusiewicz (od żony Barbary)

17:00   + Henryk Nowacki (od sąsiadów z bloku 69)

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

18:00   + Marianna Tomaszewska, Zofia Tomaszewska

 

CZWARTEK – 2 czerwca 2022

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 18

17:00   + Jan Wojciechowski (od sąsiadów z bloku 69)

17:00   + Regina Borowiec (od uczestników pogrzebu)

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

18:00   + Maria, Zbysław Piotrowscy

 

PIĄTEK – 3 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Karola Skowrońskiego

7:00                 - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

17:00   + Leszek Szkup

17:00   + Kazimierz Bania (od córki Anety z mężem i dziećmi)

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 19

18:00   + Leszek Stanecki

 

SOBOTA – 4 czerwca 2022

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     - o błogosławieństwo Boże dla dr. Bogusława Westfala i jego rodziny

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 20

16:30   DPS

18:00   + Jan Uryszek

 

NIEDZIELA – 5 czerwca 2022

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 21

8:30                 + Lech Mikinka

10:00   - za parafian: w intencji Ojczyzny

11:30   + Tomasz Pawłowski (2 r.śm.)

13:00   + Mieczysław Pleszczyński (12 r.śm.), cr. Pleszczyńskich

14:00   - I Komunia Święta SP integracyjna

18:00   + Andrzej (5 r.śm.), Janina Perzynowie

 

PONIEDZIAŁEK – 6 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Karola Skowrońskiego w rocznicę święceń

7:00      - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Andrzeja Wrońskiego w rocznicę święceń

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 22

17:00   - wotywna do Ducha Świętego

17:00   + Ryszard Kuligowski i jego rodzice

18:00   - dziękczynno-błagalna 48 urodziny Michała

18:00   + Mirosława Łyszkowska (1 r.śm.)

 

WTOREK – 7 czerwca 2022

7:00     + Teresa Majchrzak (od uczestników pogrzebu)

7:00                 + Henryk Pełka (od uczestników pogrzebu)

17:00   - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Marcina Majsika w 19 rocznicę święceń

17:00   + cr. Szewczyków, Chylów, Krymarysów, Miękusów, Słowikowskich

18:00   - w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 23

 

ŚRODA – 8 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. kan. Marcina Grzelaka w rocznicę święceń

7:00                 + Zygmunt Szczesny (4 r.śm.), Marianna, Franciszek Ciszkowie

17:00   + Kazimierz Bania (od uczestników pogrzebu)

17:00   + Renata, Jan Krawczykowie

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 24

18:00   + Antonina, Stanisław Kisłotcy i ich rodziców

 

CZWARTEK – 9 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków wspólnoty Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 25

17:00   + cr. Łysio, Pilieckich, Ściosów

17:00   + Jan Gęsigóra (od uczestników pogrzebu)

18:00   - rez

18:00   + Wiesław, Jan Strzelcowie, Franciszka, Helena, Stanisław Gruszczyńscy, Zofia Ostrowska

 

PIĄTEK – 10 czerwca 2022

7:00     -

7:00     + Stanisława Piątek – greg. 26

17:00   + Józef, Mirosław Szychowscy, Zofia, Jan, Henryk Tarasińscy

17:00   + Robert Józefik (od żony, syna i mamy)

18:00   - dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Anny Gajdy

18:00   + Marianna, Leon, Mirosław Michalscy, Ryszard Żmudzki

 

SOBOTA – 11 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Edwarda Dudzińskiego w rocznicę święceń

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Waldemara Glińskiego w rocznicę święceń

7:00     + Andrzej Sowiński (od uczestników pogrzebu)

16:30   DPS

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 27

 

NIEDZIELA – 12 czerwca 2022

7:00     + Antoni

8:30     + Stanisława Piątek – greg. 28

10:00   - za parafian: jubileusz ks. Edwarda Dudzińskiego

11:30   + Aleksander Ruta (11 r.śm.), Stanisław Matysiak, Eleonora, Genowefa, Józef, Władysław Lutkowie, Stefania, Władysław Rutowie

13:00   + Teresa Górska (4 r.śm.)

18:00   + Tomasz Sobierajski (1 r.śm.)           

             

PONIEDZIAŁEK – 13 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla ks. Jacka Kucharskiego w rocznicę święceń

7:00     +

17:00   + Antonina, Mikołaj, Robert, Aleksandra, Martyneczkowie, Karolina Kaczorowska, Bronisława, Józefa z Kotarskich

17:00   + Szczepan Rafałowicz (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 29

18:00   + Genowefa, Jan, Maria, Krzysztof Wronieccy, Władysława Kacprzak

 

WTOREK – 14 czerwca 2022

7:00     +

7:00                 +

17:00   + Władysław Wojarski (od sąsiadów)

18:00   + Wiktor Modliński, cr. Modlińskich, Kozińskich, Pasikowskich, Adam Kowalski

18:00   + Stanisława Piątek – greg. 30

 

ŚRODA – 15 czerwca 2022

7:00     -

7:00                 +

17:00   - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Maryi dla Danuty i Tadeusza Stefanów

18:00   + Jolanta, Jan Kucharscy

18:00   + Jolanta Kmuk

 

CZWARTEK – 16 czerwca 2022 – BOŻE CIAŁO

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

8:30    + Alina Broda

8:30     +

10:00   - za parafian z procesją

18:00   + Sabina, Ludwik Wierzbiccy z rodziną, Jerzy Michalski z rodziną, Zofia, Wojciech Skaweccy z rodziną

 

PIĄTEK – 17 czerwca 2022

7:00     -

7:00     +

17:00   + o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Juliana w dniu urodzin

18:00   + Wojciech Szymańscy

18:00   + rodziców Banasiaków, Grudzińskich, rodzeństwo, Cezary Banasiak

 

SOBOTA – 18 czerwca 2022

7:00     -

7:00     -

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Janina Pomykała (9 r.śm.), Michał, Krystyna, Jan Pomykałowie, Weronika Pawlak

 

NIEDZIELA – 19 czerwca 2022

7:00     + s. Maria, s. Lucyna Kaczmarskie

8:30     - o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Janiny z okazji urodzin

10:00   - za parafian:

11:30   + Marianna, Zygmunt Karasińscy

13:00   + Tadeusz Wróbel (8 r.śm.), Władysława, Leonard Wróblowie

18:00   + rez

 

PONIEDZIAŁEK – 20 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla Ewy w 60 urodziny

7:00     +

17:00   + Lucjan Ciszek

18:00   - o Boże błogosławieństwo i dary Ducha świętego dla Sylwestra w 43 urodziny, z prośbą o dobre wybory w życiu

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 21 czerwca 2022

7:00     + Alojzy Walczykowski

7:00     + rez

17:00   - o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Danuty Warchoł z okazji imienin

17:00   + Janina, Zdzisław Kacprzakowie, Marianna, Józef Piotrowscy

18:00   + Paweł Krakiewicz (4 r.śm.), Franciszek Krakiewicz

18:00   + Jadwiga, Romuald Kutte

 

ŚRODA – 22 czerwca 2022

7:00     + Helena Salamon (2 r.śm.), cr. Salamonów, Rosiakowskich

7:00                 +

17:00   - dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Marii i Jerzego

17:00   + Władysława, Zygmunt Ertmanowie

18:00   + Jan, Barbara, Józef Misiakowie, Mieczysław, Lucjanna Kamas

18:00   + Janina, Adam Kasztelanowie, Helena, Wojciech Jarugowie

 

CZWARTEK – 23 czerwca 2022

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00                 +

17:00   + rez

18:00   + Wanda Suliga, cr. Suligów

18:00   + Stanisław Borkowski (16 r.śm.)

 

PIĄTEK – 24 czerwca 2022

7:00     + Janina, Henryk Menesowie

7:00      +

17:00   - o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny z okazji imienin

17:00   + Jerzy Fiedorowicz, Adam Kowalski (1 r.śm.), Zbigniew Grabrielski

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

18:00   + rez.

 

SOBOTA – 25 czerwca 2022

7:00     -

7:00     -

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Ireneusz Kowalski, Stanisław, Karolina Kowalscy, Zofia, Wojciech Wiśniewscy

 

NIEDZIELA – 26 czerwca 2022

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Pawła w dniu urodzin

8:30     + Zenona Bujacz

10:00   - za parafian: o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny dla Jana z okazji 1 urodzin

11:30   + Edward Krzysztofik (17 r.śm.)

13:00   + Maciej Wilk, Aleksandra, Czesław Sękowscy, ks. Henryk Karbownik

18:00   + Marta, Bronisław Schabowie

 

PONIEDZIAŁEK – 27 czerwca 2022

7:00     -

7:00     +

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 28 czerwca 2022

7:00     -

7:00     +

18:00   + Krystyna Nowakowska, Florian Nowakowski (5 r.śm.)

 

ŚRODA – 29 czerwca 2022

7:00     + Piotr Lange, Mira Bensz, cr. Lange, Bacików

7:00      +

18:00   + Józef, Tadeusz, Wincenty, Helena Czubakowie, dusze w czyśćcu

 

CZWARTEK – 30 czerwca 2022

7:00     -

7:00     +

18:00   + Jan Chruściel (1 r.śm.)

 

PIĄTEK – 1 lipca 2022

7:00     - przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00                 + Bolesław Iwanicki – greg. 1

18:00   + Teresa, Piotr Porczyńscy

 

SOBOTA – 2 lipca 2022

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 2

18:00   + Józef Maciaszczyk (41 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 3 lipca 2022

7:00     + Marta Głowińska

8:30     + Bolesław Iwanicki – greg. 3

10:00   - za parafian:

11:30   + Marian Warchoł (20 r.śm.), Antoni, Stanisława, Marianna, Czesław Kowalczykowie, cr. Kowalczyków, Stanisława Kołodziejczyk, Jan,Agnieszka, Teodozja, Jadwiga Warchołowie, cr. Warchołów

18:00   + Jan Polak (5 r.śm.)

20:00   + Marianna, Czesław Markowiczowie, Józef, Józefa Szymańscy, Franciszka, Józef Markowiczowie

 

PONIEDZIAŁEK – 4 lipca 2022

7:00     - wotywna do Ducha Świętego

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 4

18:00   + Maria, Zbysław Piotrowscy

 

WTOREK – 5 lipca 2022

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 5

7:00     +

18:00   - w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

ŚRODA – 6 lipca 2022

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 6

7:00     +

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

18:00   + dusze w czyśćcu

  

CZWARTEK – 7 lipca 2022

7:00     - ku czci Najdroższej Krwi Chrystusa

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 7

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 8 lipca 2022

7:00     + Jan Walczykowski

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 8

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Elżbiety Wawrzaszek

 

SOBOTA – 9 lipca 2022

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + Bolesław Iwanicki – greg. 9

18:00   + Józef Maciaszczyk (41 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 10 lipca 2022

7:00     +

8:30     + w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Katarzyny

11:30   + Zdzisław Kamiński (4 r.śm.), Teodora Kamińska

18:00   - dziękczynno-błagalna w rocznicę przyjęcia sakramentu chrztu przez Piotra Kalinowskiego

20:00   + Bolesław Iwanicki – greg. 10