Jesteś tutaj: Start / Msze święte

Msze święte

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niedziela i uroczystości nakazane:

7.00
8.30
10.00
11.30 (z homilią dla dzieci)
13.00 z chrztami (z wyjątkiem wakacji)
18.00

Dni powszednie:

7.00
17.30
18.00

Jeśli chcesz, by msza święta była sprawowana w wybranej przez ciebie intencji, skontaktuj się z kancelarią parafii bądź z którymś z duszpasterzy.

Intencje mszy świętych w najbliższym czasie:

 

NIEDZIELA – 17 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 17

8:30     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Małgorzaty Włodarskiej

10:00   - za parafian: o Boże błogosławieństwo i nieustającą opiekę Matki Bozej dla Jana Najdowskiego na czas studiów w Hiszpanii

11:30   + Łucja, Władysław Zielińscy, Helena, Bronisław, Jan Borowczyńscy

13:00   -23 rocznica ślubu Marzeny i Michała Faflików oraz 50 urodziny Marzeny

13:00   + Maciej Goszczyński (20 r.śm.), Genowefa, Henryk Baranowscy

18:00   + Ryszard Czech – greg. 17

 

PONIEDZIAŁEK – 18 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 18

7:00     + Jan Sobczak (od rodziny Młyńczaków)

17:30   + Ryszard Czech - greg. 18

17:30   + Kazimierz Głowacki (8 r.śm.), cr. Głowackich, Matuszkiewiczów, Parolów, Piwowarczyków

18:00   + dusze w czyścu

 

WTOREK – 19 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 19

7:00     + ks. Zdzisław Sochacki

17:30   + Ryszard Czech - greg. 19

17:30   + Zofia Tomaszewska (od kuzynek Marii i Jadwigi z rodzinami)

18:00   + Urszula Kowalska (10 r.śm.), cr. Kowalskich, Misiewiczów

18:00   + Dariusz Marcinkowski (2 r.śm.), Krystyna, Leszek, Marcinkowscy, zmarli z ich rodzin

 

ŚRODA – 20 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 20

7:00     + Teresa Mrozek (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Tadeusz Kaźmierski (12 r.śm.), Aurelia Kaźmierska, Józefa, Franciszek Kaźmierscy, cr. Kaźmierskich i Maciejewskich

17:30   + Ryszard Czech - greg. 20

18:00   + Wiktor Strobin (od syna)

18:00   + Janina, Jan Pryczkowie

 

CZWARTEK – 21 października 2021

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 21

7:00     + Zbigniew Kaczmarczyk, Wanda Fabijańczyk

17:30   + Stanisław Chojnowski (7 r.śm.), Sławomir Wnukowski (9 r.śm.), Marianna Tomaszewska (40 r.śm.)

17:30   + Ryszard Czech - greg. 21

18:00   + Romualda Wardęszkiewicz (5 r.śm.)

18:00   +Alicja Domżalska (od córek, zięcia, wnuków i prawnuczki)

 

PIĄTEK – 22 października 2021

7:00     - dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Piotra i Katarzyny Kuropatwów

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 22

7:00     + Stanisława, Antoni Sowikowie, Janina, Władysław Milczarkowie, Aleksandra, Jan Owczarkowie, Bronisława, Henryk Stelmachowie

17:30   - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa w 18 urodziny

17:30   + Józefa i Barbara

18:00   + Ryszard Czech – greg. 22

 

SOBOTA – 23 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 23

7:00     + Ryszard Czech – greg. 23

7:00     + Jarosław, Stefan, Aniela, Wira, Marian, Stefania Ciepluchowie, Julianna, Kazimierz Owczarzowie

18:00   - o szczęśliwy przebieg operacji dla Anety i opiekę Maryi

18:00   + Andrzej (5 r.śm.), Zbigniew Fijałkowscy, rodziców Fajfrowskich

 

NIEDZIELA – 24 października 2021

7:00     +Agnieszka Goliszewska (23 r.śm.), Jan Goliszewski, Helena, Jerzy Gula

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 24

8:30     + Henryk Pepka (17 r.śm.), cr. Pepków, Pisiałków

10:00   - za parafian: 50 urodziny Pawła Iwańskiego

11:30   + Ryszard Czech – greg. 25

11:30   + Antoni Wajszla (6 r.śm.), Maria Wajszla (32 r.śm.)

13:00   + Łukasz Binio (10 r.śm.) 

16:00   - msza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

18:00   + Janina, Czesław Stasiakowie (50 r.śm.)

  

PONIEDZIAŁEK – 25 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 25

7:00     + Marek Gostomski (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Ryszard Czech - greg. 25

17:30   + Maria, Ryszard, Zbigniew Bartenbachowie

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśca”

18:00   + Ewa Talar (od rodziny)

 

WTOREK – 26 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 26

7:00     + Weronika Walczykowska

17:30   - podziękowanie za szczęśliwy przebieg operacji Alicji Szychowskiej, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

17:30   + Ryszard Czech - greg. 26

18:00   + Kazimiera Kopka (miesiąc po śmierci)

18:00   + Marianna, Jerzy Liniewscy, zmarli z rodzin

 

ŚRODA – 27 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 27

7:00     + Aleksandra, Stanisław, Tadeusz Bednarkowie

17:30               + Regina (3 r.śm.), Ireneusz (40 r.śm.), Waldemar (43 r.śm.) Lachowie

17:30   + Ryszard Czech - greg. 27

18:00   + Mirosław Krawczyk (2 r.śm.)

18:00   + cr. Hajdukiewiczów, Michalskich

 

CZWARTEK – 28 października 2021

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 28

17:30   + Tadeusz Orlik

17:30   + Ryszard Czech - greg. 28

18:00   + Danuta (1 r.śm.), Tadeusz Zychowie

 

PIĄTEK – 29 października 2021

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 29

7:00     - dziękczynna za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę aniołów stróżów dla Wioletty i jej rodziny

17:30   +

17:30   + Ryszard Czech – greg. 29

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 30 października 2021

7:00     + Jan Sobczak (od rodziny Chwalńskich)

7:00     + Zbigniew Klusek – greg. 30

7:00     + Marianna, Antoni, Stanisław Tołwińscy, Genowefa, Zygmunt, Roman Niewiadomscy

16:30   DPS

18:00   + Ryszard Czech – greg. 30

 

NIEDZIELA – 31 października 2021

7:00     +rez          

8:30     + Marcin Danielak, Jan, Stanisława Błasiakowie

10:00   - za parafian: dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Andrzeja

11:30   + rez

11:30   + Teresa Janiec (1 r.śm.)

13:00   + Barbara (20 r.śm.), Helena (10 r.śm.), Kazimierz (21 r.śm.), Józef (45 r.śm.) Jarząbowie, Stanisław Wejman (27 r.śm.), Helena, Bronisław Rosiakowie, Janina, Adam Grodziccy

18:00   + Zofia Grzegory – greg. 1

  

PONIEDZIAŁEK – 1 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 1

8:30     + Jerzy Westrych (20 r.śm.), Małgorzata Westrych (7 r.śm.), Ryszard Zamysłowski (20 r.śm.)

10:00   + Józef Pilarczyk (35 r.śm.), Marianna Pilarczyk (30 r.śm.)

11:30   + Jan Sobczak

13:00   + Jan Polak (4 r.śm.)

18:00   + Zofia Grzegory – greg. 2

 

WTOREK – 2 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 2

7:00     + za zmarłych członków Żywego Różańca

17:30   + Zofia Grzegory – greg. 3

18:00   + Helena Rutkowska, Rafał Borkowski

18:00   - w intencji „Apostolstwa Dobrej Śmierci”

 

ŚRODA – 3 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 3

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 4

17:30   + Kazimierz Dróbkowski

17:30   + Piotr Olejnik (1 r.śm.) (od sąsiadów i przyjaciół)

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 4 listopada 2021

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 4

17:30   + Zofia Grzegory – greg. 5

18:00   + Maria, Zbysław Piotrowscy

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 5 listopada 2021

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 5

17:30   + Zofia Grzegory – greg. 6

17:30   + Barbara Wartalska

18:00   + Stanisław Jezierski (2 r.śm.)

 

SOBOTA – 6 listopada 2021

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 6

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 7

16:30   DPS

18:00   + Genowefa, Władysław Lasoniowie, Małgorzata Piotrowska, Romuald Mistygacz, Eugeniusz Nagiecki

 

NIEDZIELA – 7 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 7

8:30     + Zofia Grzegory  – greg. 8

10:00   - za parafian:

11:30   - dziękczynno-błagalna w 90 urodziny Cecylii Sobiś

13:00   + Eugeniusz Pawłowski (7 r.śm.)

18:00   + Danuta, Henryk Rusinkiewiczowie, Cecylia, Bronisław Matczakowie

 

PONIEDZIAŁEK – 8 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 8

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 9

17:30   + Ryszard, Janina Pełkowscy, Andrzej, Rafał Pełkowscy, Regina Olewińska

18:00   + Janusz Zawada, dusze w czyśćcu

18:00   + Bożena Pawicka (od syna Józefa)

 

WTOREK – 9 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 9

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 10

17:30   + Andrzej Gilski (od szwagierki Henryki z synem Mariuszem, synową Katarzyną i wnukami)

18:00   + Rozalia, Józef Kowalscy, Jadwiga Kuśmierska, cr. Tersów, Kowalskich, Stępniów, Kowalczyków

18:00   + Helena, Jerzy Gałęccy

 

ŚRODA – 10 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 10

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 11

17:30   + rez

17:30   + Stanisław Binio (1 r.śm.)

18:00   - dziękczynno-błagalna za Jacka i Pawła Kalinowskich, z okazji kolejnej rocznicy przyjęcia chrztu, z prośbą o pogłębienie wiary i przekazywanie jej innym

18:00   + Bogusława, Henryk Cieciorowie

 

CZWARTEK – 11 listopada 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla ks. kan. Marcina Grzelaka

7:00     - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla członków Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

8:30     + Stanisław Popielarczyk (25 r.śm.), Janina Popielarczyk

10:00   - w intencji Ojczyzny

18:00   + dusze w czyśćcu – greg. 11

18:00   + Zofia Grzegory – greg. 12

 

PIĄTEK – 12 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 12

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 13

17:30   + Jerzy, Barbara, Łukasz Łużyńscy

17:30   + Marianna, Konstanty Brożyńscy, Janina, Czesław, Czesława Borkowscy, Longin Borkowski

18:00   + Wojciech Bykowski (1 r.śm.) (od żony i dzieci)

18:00   + rez.

 

SOBOTA – 13 listopada 2021

7:00     + Jadwiga Trzeszczak (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 13

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 14

16:30   DPS

18:00   - o Boże błogosławieństwo dla Anny Florczak

 

NIEDZIELA – 14 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 14

8:30     + cr. Weberów i Włodarskich

10:00   - za parafian: o błogosławieństwo Boże dla Grzegorza i życie wieczne dla zmarłej + Agnieszki

11:30   + Mirosław (8 r.śm.), Józef Szychowscy, Zofia, Jan, Henryk, Marian Tarasińscy

13:00   + Eugeniusz, Mirosław, Władysław, Helena, Henryk Nowakowie, Zofia, Józef Mizerscy

18:00   + Zofia Grzegory – greg. 15

PONIEDZIAŁEK – 15 listopada 2021

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 16

7:00     + Henryk Szewczyk

17:30   + Danuta Bania (4 r.śm.)

18:00   + Franciszka, Jan, Rozalia, Antoni Ślązakowie

18:00   + dusze w czyśćcu – greg. 15

 

WTOREK – 16 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 16

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 17

17:30   - dziękczynno-błagalna w 3 urodziny Karoliny i 5 urodziny Marii

18:00   + Barbara Wiszniewska, Jerzy, Zbigniew Wiszniewscy

18:00   + Tadeusz Wosiak (od sąsiadów z bloku 69)

 

ŚRODA – 17 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 17

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 18

17:30   + Barbara Sieczkowska (5 r.śm.) z rodzicami, Zdzisław Ruta

17:30   + Jan Sobczak (od współpracowników syna Piotra i synowej Kasi)

18:00   + Krystyna (4 r.śm.), Florian Nowakowscy

 

CZWARTEK – 18 listopada 2021

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 18

17:30   + Zofia Grzegory – greg. 19

18:00   + Helena, Stanisław Pintarowie, Zofia Nowak, Maciej Witkowski

18:00   + Krzysztof Posmyk (od sąsiadów)

 

PIĄTEK – 19 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 19

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 20

17:30   + Anna Olejnik (1 r.śm.)

17:30   + Krzysztof Posmyk (od żony o rodziny)

18:00   - dziękczynno-błagalna za Wiesława

 

SOBOTA – 20 listopada 2021

7:00     + Władysława, Henryk Pawlakowie, Zbigniew, Grażyna Jankowie

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 20

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 21

16:30   DPS

18:00   + Helena, Stanisław Zielonkowie (45 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 21 listopada 2021 – ODPUST PARAFIALNY

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 21

8:30     + Rozalia, Jan Rogalowie, Marianna Glińska, Władysława Kwiecień, Katarzyna, Stanisław Kaśkoszowie

10:00   - za parafian: o zdrowie i błogosławieństwo dla Jadwigi Niewiadomskiej w 85 urodziny

11:30   + Jadwiga Sitarek, Jacek Chociszewski, Władysław Dębski, cr. Rutkowskich

13:00   SUMA ODPUSTOWA

13:00   + Zofia Grzegory – greg. 22

18:00   + rez

 

PONIEDZIAŁEK – 22 listopada 2021

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 23

7:00     + Jerzy Kowalczyk (od uczestników pogrzebu)

17:30   + Zofia (5 r.śm.), Jan (60 r.śm.) Wołowcowie

18:00   + Bronisława, Stanisław, Polka, Leokadia, Wawrzyniec Alksnin i zmarli z ich rodzin

18:00   + dusze w czyśćcu – greg. 22

 

WTOREK – 23 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 23

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 24

17:30   + Marian Pleczyński, Władysława Wilczek, Kazimiera Babska, Stanisław Babski, Francisz

18:00   + Maria Walczyńska (7 r.śm.) (od męża i dzieci)

18:00   + Jan Sobczak

 

ŚRODA – 24 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 24

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 25

17:30   - dziękczynna za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę aniołów stróżów dla Grażyny

17:30   + Jerzy, Józefa, Stanisław Barylscy, Zofia, Władysław Nazarkiewiczowie

18:00   + rez.

 

CZWARTEK – 25 listopada 2021

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 25

17:30   + Zofia Grzegory – greg. 26

18:00   + rez.

18:00   - dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Bożeny i Stanisława Rudzkich i za syna Sylwestra

 

PIĄTEK – 26 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 26

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 27

17:30   + Sławomir Pasz (14 r.śm.), cr. Staszewskich, Paszów

17:30   + Irena Białowąs

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 27 listopada 2021

7:00     + Janina, Kazimierz Wojciechowscy

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 27

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 28

16:30   DPS

18:00   - dziękczynno-błagalna w 43 rocznicę ślubu Bożeny i Stanisława

 

NIEDZIELA – 28 listopada 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 28

8:30     + Czesław Kobus

10:00   - za parafian:

11:30   + Czesław Pasternak, Bolesław, Kazimiera Szczepaniakowie

13:00   + Zdzisław Machała (2 r.śm.) (od żony)

16:00   - msza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

18:00   + Zofia Grzegory – greg. 29

 

PONIEDZIAŁEK – 29 listopada 2021

7:00     + Zofia Grzegory – greg. 30

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 29

17:30   + Elżbieta Wąsik, od rodzin Miksów, Seligów, Wojtali

18:00   + Zygmunt Witkowski

18:00   + Teresa Gadomska, Antoni, Irena, Henryk Gadomscy, Janina, Julian, Jadwiga Pacholscy

 

WTOREK – 30 listopada 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla ks. Andrzeja Wrońskiego

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 30

7:00     + rez

17:30   + Andrzej Sprzączak

18:00   + Andrzej Gajewski (od żony i dzieci z rodziną)

18:00   + Andrzej Gilski (od żony)

 

ŚRODA – 1 grudnia 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 1

7:00     + rez

17:30   + Sławomir Michalski (od chrześnicy Oli z rodziną)

17:30   + Grzegorz Banad (17 r.śm.), Janina, Bronisław Banadowie, Marianna, Maria, Regina, Stanisław, Jerzy, Edward Gładcy, Leokadia, Wacław Wójcikowie, Józef Kolos

18:00   - o zdrowie dla Ojca  Świętego, we wszystkich jego intencjach, w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, o dary Ducha Świętego dla Ojca Dyrektora, pracowników radia i całej Rodziny Radia Maryja, o dalszy jego rozwój oraz w intencji Telewizji Trwam

 

CZWARTEK – 2 grudnia 2021

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 2

17:30   + Krzysztof Ilski (10 r.śm.)

18:00   + Maria, Zbysław Piotrowscy

18:00   - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla kapłanów pracujących w naszej parafii, z niej pochodzących i ich rodzin

 

PIĄTEK – 3 grudnia 2021

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 3

17:30   + Barbara Nowak (od Bożeny Rudzkiej)

17:30   + Leszek Stanecki (1 r.śm.)

18:00   + Wojciech Gasiński

 

SOBOTA – 4 grudnia 2021

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 4

7:00     + Piotr Hromadzki (23 r.śm.), Janusz Hromadzki

16:30   DPS

18:00   + Jadwiga Dudka (2 r.śm.), Zdzisław Dudka

 

NIEDZIELA – 5 grudnia 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 5

8:30     + Wiktor Dybała (20 r.śm.), zm. rodziców i teściów

10:00   - za parafian: 18 urodziny Wiktora

11:30   + Marianna Jaskuła (20 r.śm.)

13:00   + Waleria Piech

18:00   + Wincenty Zając (1 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 6 grudnia 2021 - REKOLEKCJE

7:00     + Aniela, Jan Pyzikowie

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 6

10:00   + Marek Gostomski

18:00   + Stanisław Glapiński (od córki Doroty z mężem Tomaszem)

18:00   + Barbara Osysek (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Henryk Lelek (od rodziny)

 

WTOREK – 7 grudnia 2021 - REKOLEKCJE

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 7

7:00     + Janina Życzykowska

10:00   +

18:00   + Cezary Jaśniewski, Zofia, Franciszek Cierliccy

18:00   + Marian Baranowski

18:00   - w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

ŚRODA – 8 grudnia 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Marii

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 8

17:30   - dziękczynno z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków różańca rodziców dla dzieci oraz ich bliskich

17:30   + Teresa Wiśniewska (1 r.śm.)

18:00   + Maria, Ludwik Kmukowie, ich rodziców: Jan, Elżbieta i Jan, Katarzyna

 

CZWARTEK – 9 grudnia 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla członków Wieczernika Modlitwy za Kapłanów i o rozwój tej wspólnoty

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 9

17:30   + przebłagalna w intencji rodziny

18:00   + Leokadia Rosiak

18:00   + Barbara Kłosińska (od męża, syna z żoną i rodziną)

 

PIĄTEK – 10 grudnia 2021

7:00     - rez

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 10

17:30   + Jerzy Kowalczyk (od rodziny)

17:30   + Marian Bińczyk (1 r.śm. i urodziny)

18:00   + Marianna, Kazimierz Zawadowie, dusze w czyśćcu

 

SOBOTA – 11 grudnia 2021

7:00     + Stanisław Glapiński (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 11

7:00     + Stefan, Walentyna Golińscy, Walentyna, Cecylia, Irena, Stefan, Sylwester, Bernard

16:30   DPS

18:00   + Franciszka, Marcin Piechowie, Eleonora, Czesław Romanowscy

 

NIEDZIELA – 12 grudnia 2021

7:00     + Tadeusz Piaszczyk (od uczestników pogrzebu)

8:30     - w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian:

11:30   + dusze w czyśćcu – greg. 12

13:00   + Maria i Antoni

18:00   + Henryk Gosławski, Izabela, Andrzej Burzyńscy

 

PONIEDZIAŁEK – 13 grudnia 2021

7:00     + Grażyna Leszczyńska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 13

17:30   + Krystyna Florczak (od syna z rodziną)

17:30   + Adam, Małgorzata Szymaszkiewiczowie, cr. Szymaszkiewiczów, Janina Kubacka, Jolanta Kopacka, Hanna Janiszewska, Dariusz Rodewald, Henryk Rumowicz

18:00   + Tadeusz Piaszczyk (od żony i dzieci)

18:00   + Stanisław Glapiński (od brata Jana z rodziną)

 

WTOREK – 14 grudnia 2021

7:00     + Barbara Durczyńska (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 14

17:30   + cr. Lemieszewskich, Wostków

18:00   + Zofia Wlazło, Tadeusz Wlazło (13 r.śm.)

18:00   + Tadeusz Nowak (od uczestników pogrzebu)

 

ŚRODA – 15 grudnia 2021

7:00     + Krystyna Florczak (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 15

17:30   + Włodzimierz, Wojciech Maślankiewicz (1 r.śm.), cr. Maślankiewiczów, Mielczarków, Ciołków

17:30   + Krystyna Jezierska (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Stanisław Glapiński (od chrześniaka Mateusza z rodziną)

18:00   + Edward Telenga, cr. Kroczków, Starzyńskich, Ledwoniów, Swacińskich, Baranowskich, Brzózków, Danuta Jakubik

 

CZWARTEK – 16 grudnia 2021

7:00     - w intencji profesorów, wychowawców i alumnów WSD w Łodzi, o rozwój Towarzystwa Przyjaciół WSD

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 16

7:00     + Jan, Kazimierz Piwoni, Jan, Elżbieta Piwoni (od Teresy i Marii Piwoni)

17:30   +

18:00   + Mieczysław Piątkowski (10 r.śm.), Zofia, Józef, Longin Piątkowscy, cr. Pawelców

18:00   + Elżbieta, Andrzej Rutkowscy

 

PIĄTEK – 17 grudnia 2021

7:00     + Irena Gajtka (4 r.śm.)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 17

17:30   + Wojciech Pawłowski (7 r.śm.), cr. Pawłowskich

17:30   + Marianna Bieńkowska (3 r.śm.)

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 18 grudnia 2021

7:00     + Jan Kaniecki (od uczestników pogrzebu)

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 18

7:00     + Helena Witczak (od uczestników pogrzebu)

16:30   DPS

18:00   + Franciszek Gruchała (21 r.śm.), Jan, Weronika, Tadeusz Łęczyccy, Stanisław, Marianna Gruchała, Wiesław, Marianna Bogdańscy

 

 

NIEDZIELA – 19 grudnia 2021

7:00     + Elżbieta Wejder (od uczestników pogrzebu)

8:30     + Zbigniew Klusek (2 r.śm.)

10:00   - za parafian:

11:30   + dusze w czyśćcu – greg. 19

13:00   + Marianna, Stanisław

16:00   - msza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

18:00   + Stanisław Bartczak (27 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 20 grudnia 2021

7:00     +

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 20

17:30   + Tadeusz Nowak (od sąsiadów z bloku przy ulicy Lokajskiego)

18:00   + Kazimiera Kopka (od uczestników pogrzebu)

18:00   + dusze w czyśćcu

 

WTOREK – 21 grudnia 2021

7:00     + Janina, Stanisław Życzykowscy

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 21

17:30   + Teresa Dziecic (od Marcina Dziedzica)

18:00   + Andrzej Florczak, Małgorzata, Piotr Pielaszkiewiczowie, Jadwiga, Wojciech Wojtczakowie

18:00   + Alicja, Jan Domżalscy, Henryk Wojtaszczyk, Stefania, Stefan, Wojciech, Mirosław Kuźmińscy, Bolesław, Małgorzata Pietrzykowscy, Włodzimierz Zygier

 

ŚRODA – 22 grudnia 2021

7:00     +

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 22

17:30   + Alina Nowicka

17:30   + Jan Kaniecki (od brata Józefa)

18:00   + cr.Krawczyków, Cichańskich

18:00   + Ignacy Trębacz (19 r.śm.), Józefa Trębacz

 

CZWARTEK – 23 grudnia 2021

7:00     - o Boże błogosławieństwo dla Danieli Piaskowskiej

7:00     - o powołania kapłańskie w naszej parafii, dekanacie i Polsce

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 23

17:30   + Stanisław Sarniak (1 r.śm.), cr. Sarniaków

18:00   + rez

18:00   + Wiktoria, Franciszek, Józefa Markiewiczowie, Florian, Józefa, Antoni, Jan, Maria Jopowie, Helena Kornatka, cr. Pietrasów, Maciaszków, Zientalów, Woźniaków

 

PIĄTEK – 24 grudnia 2021

7:00     - o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Ewy Florczak

7:00     - o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego, zdrowie dla ks. Roberta

7:00     + Weronika, Jan, Alojzy Walczykowscy, Tadeusz Jantczak, cr. Jantczaków

7:00     + dusze w czyśćcu

 

SOBOTA – 25 grudnia 2021 – Boże Narodzenie

0:00     - Pasterka

7:00     + Mirosław Stasiak (20 r.śm.)

8:30     + Helena Flisiak (5 r.śm.), Jan Flisiak, Weronika, Jerzy, Marian Wlaźlakowie

10:00   + Mirosław Nowak, Teresa, Jan Szustkiewiczowie, Marianna Palińska

11:30   + dusze w czyśćcu – greg. 25

13:00   + Alicja Odzimek, Teresa Wasielewska, Kazimierz Odzimek, Stanisław Kominek

18:00   + Józef Wojtczak (od żony)

 

NIEDZIELA – 26 grudnia 2021 – Św. Szepana

7:00     + Mirosław Stasiak (20 r.śm.)

8:30     + Kazimierz Kaźmierczak, Ewa, Józef Jeziorkowie

10:00   - za parafian: o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Adama z okazji imienin i urodzin

11:30   + dusze w czyśćcu – greg. 26

13:00   + Roman Gałaj (13 r.śm.)

18:00   + Józef Wojtczak (od żony)

 

PONIEDZIAŁEK – 27 grudnia 2021

7:00     + Bronisława, Stanisław Jaworscy, dziadkowie: Jaworscy, Mielczarkowie

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 27

17:30   +

18:00   +

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 28 grudnia 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 28

7:00     +

7:00     +

18:00   + Teresa (1 r.śm.), Joanna (2 r.śm.), Stanisław (12 r.śm.) Macowiczowie

 

ŚRODA – 29 grudnia 2021

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 29

7:00     +

17:30   +

17:30   +

18:00   + Antonina Wujkowska (w 100 lat od urodzin)

 

CZWARTEK – 30 grudnia 2021

7:00     -

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 30

7:00     + Andrzej Seta (od uczestników pogrzebu)

18:00   + Danuta Miazin (od syna Marcina)

 

PIĄTEK – 31 grudnia 2021

7:00     + Stefan Lenczewski, Magdalena Lenczewska-Świątek (1 r.śm. obojga)

7:00     -

7:00     +

7:00     +

18:00   + Marek Gostomski

 

SOBOTA – 1 stycznia 2022

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

8:30     +

10:00   +

11:30   - dziękczynno-błagalna w 18 urodziny Małgorzaty

13:00   + Klara, Jan, Aleksandra Pawlakowie, Zofia, Franciszek Wiśniewscy

18:00   +

 

NIEDZIELA – 2 stycznia 2022

7:00     +

8:30     + Małgorzata Izydorczyk (3 r.śm.), Mieczysław Izydorczyk

10:00   - za parafian:

11:30   + Irena Szewczyk, Danuta Tułacz

13:00   + Marianna, Tadeusz Gwaderowie

18:00   +

  

PONIEDZIAŁEK – 3 stycznia 2022

7:00     - o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Danieli Członka

7:00     + dusze w czyśćcu – greg. 27

17:30   + Mira Bensz, Piotr Lange, cr. Lange i Bacików

18:00   +

18:00   - o rozwój wspólnoty „Pomoc dla czyśćca”

 

WTOREK – 4 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

ŚRODA – 5 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

CZWARTEK – 6 stycznia 2022 – Objawienie Pańskie

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa Eucharystycznego

8:30     + Stefan, Walentyna Golińscy, ich córki: Walentyna, Cycelia, Irena, synowie: Stefan, Sylwester, Bernard

10:00   +

11:30   +

13:00   +

18:00   +

 

PIĄTEK – 7 stycznia 2022

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     + Beata Ceglarek (od męża i syna z rodziną)

7:00     + rez

18:00   + Maria, Lucjan Pas, zmarli z ich rodzin

 

SOBOTA – 8 stycznia 2022

7:00     -

7:00     +

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + cr. Piotrowskich, Kasperów

 

NIEDZIELA – 9 stycznia 2022

7:00     + Helena, Edward Wodniccy

8:30     - w intencji Ojczyzny

10:00   - za parafian: w intencjach dzieł służby życiu

11:30   +

13:00   +

18:00   +

 

PONIEDZIAŁEK – 10 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   - dziękczynno-błagalna o łaskę wiary i nawrócenia dla Elżbiety z okazji 54 urodzin

 

WTOREK – 11 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

ŚRODA – 12 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

CZWARTEK – 13 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

PIĄTEK – 14 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

SOBOTA – 15 stycznia 2022

7:00     -

7:00     +

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Włodzimierz Hasiuk (7 r.śm.)

 

NIEDZIELA – 16 stycznia 2022

7:00     + Wiktor Strobin (od syna)

8:30     + Stefan Piątek (16 r.śm.)

10:00   - za parafian: z okazji urodzin Elżbiety, dziękczynno-błagalna

11:30   + Michał Górski (13 r.śm.)

13:00   + Waldemar Lewiński (17 r.śm.), cr. Lewińskich, Kacprzaków, Ogińskich

18:00   + Jan Mikołajczyk (28 r.śm.), Doris Mikołajczyk, Sławomir Herman (2 r.śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 17 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

WTOREK – 18 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   + Stanisław Witczak (5 r.śm.), Kornela Ślarzyńska

 

ŚRODA – 19 stycznia 2022

7:00     +

7:00     + Regina Szczepanik (5 r.śm.)

7:00     +

18:00   +

 

CZWARTEK – 20 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   + Helena, Zygmunt Figlusowie, Janina, Władysław Miękinowie

 

PIĄTEK – 21 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

SOBOTA – 22 stycznia 2022

7:00     -

7:00     +

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + cr. Polaczków

 

NIEDZIELA – 23 stycznia 2022

7:00     +

8:30     + rez.

10:00   - za parafian:

11:30   + Aleksander Ruszczyk

13:00   + Zbigniew Gabryelski (4 r.śm.), cr. Gabryelskich, Helena, Bolesław, Adam Kowalscy

18:00   +

 

PONIEDZIAŁEK – 24 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

WTOREK – 25 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

ŚRODA – 26 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   + Józef, Natalia, Lidia Lechowscy, Filip Kotasa

 

CZWARTEK – 27 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   + Mieczysław Wysokiński

 

PIĄTEK – 28 stycznia 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   + zmarli ostatnio parafianie

 

SOBOTA – 29 stycznia 2022

7:00     -

7:00     +

7:00     +

16:30   DPS

18:00   + Jan Ciesielski (11 r.śm.), Halina, Leonard Ciesielscy, Teresa, Zygmunt Węgierscy

 

NIEDZIELA – 30 stycznia 2022

7:00     +

8:30     + Genowefa, Marian, Eugeniusz Gładyszowie, Zofia, Mirosław Witczakowie, Felicja, Józef, Zdzisław Samcowie

10:00   - za parafian:

11:30   + Tadeusz Gortych (4 r.śm.), cr. Paczyńskich, Bąków, Gortychów

13:00   +

18:00   + Helena, Stanisław Zielonkowie

 

PONIEDZIAŁEK – 31 stycznia 2022

7:00     + Piotr Lange, Mira Bensz, cr. Lange, Bacików

7:00     +

7:00     +

18:00   + Elżbieta Filipowicz (1 r.śm.)

 

WTOREK –1 lutego 2022

7:00     +

7:00     +

7:00     +

18:00   +

 

ŚRODA – 2 lutego 2022 – Ofiarowanie Pańskie

7:00     + Marianna, Kazimierz, Aniela, Antoni Zawadowie, dusze w czyśćcu

8:30     + Bronisław, Natalia Tomankiewiczowie

10:00   + Marianna, Władysław Jachimkowie, Marianna, Aleksander Wyszyńscy

18:00   +

 

CZWARTEK – 3 lutego 2022

7:00     - w intencji uwielbienia Jezusa eucharystycznego

7:00     +

7:00     +

18:00   + Mieczysław Wysokiński

 

PIĄTEK – 4 lutego 2022

7:00     - intencja przebłagalno-wynagradzająca NSJ

7:00     +

17:30   +

17:30   +

18:00   - dziękczynna w kolejną rocznicę chrztu Jana Kalinowskiego, z prośbą o błogosławieństwo i pogłębienie wiary

 

SOBOTA – 5 lutego 2022

7:00     - intencja wynagradzająca NMP

7:00     + Mira Bensz, Piotr Lange, cr. Lange, Bacików

7:00     +

16:30   DPS

18:00   +

 

NIEDZIELA – 6 lutego 2022

7:00     + Janina, Alfred Koszczukowie

8:30     + rez

10:00   - za parafian:

11:30   + Mieczysław Izydorczyk (3 r.śm.)

13:00   + Eugeniusz Jaworski, Apolonia, Zygmunt Cieślakowie

18:00   +