I Komunia Święta

KOMUNIA W BIEŻĄCYM ROKU:
TERMINY W ROKU 2021

Dokładne informacje przekazują i wszelkich wyjaśnień udzielają panie katechetki.

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Bieżących informacje na temat przygotowań oraz wszelkich wyjaśnień udzielają panie katechetki.
Najważniejsze sprawy przekazywane są w ramach ogłoszeń parafialnych.

Prosimy także, by śledzić również tę zakładkę na stronie internetowej. Zwłaszcza ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z epidemią, w przypadku nagłych zmian dokładne informacje tu będą dostępne najszybciej.

MSZE ŚWIĘTE

Zapraszamy dzieci i rodziców na mszę świętą w każdą niedzielę, szczególnie o 11:30, kiedy to głoszona jest homilia do dzieci.

SPOTKANIA FORMACYJNE

Terminy comiesięcznych spotkań formacyjnych dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

Każde spotkanie wyznaczone jest na trzecią niedzielę miesiąca, rozpoczyna się o godzinie 16:00 mszą świętą, po niej  jest krótka konferencja.

UWAGA, ze względu na sytuację związaną z pandemią, zaplanowane spotkanie formacyjne odbędzie się wyłącznie po potwierdzeniu terminu w ogłoszeniach parafialnych oraz na tej stronie, natomiast liturgia w naszym kościele przebiega według normalnego planu, zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa.

ZAPLANOWANE SPOTKANIA, zwykle w trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 16:00:
17 stycznia (z poświęceniem modlitewników)
21 lutego (z poświęceniem świec)
28 marca (Niedziela Palmowa) - MSZA ŚWIĘTA ODWOŁANA
18 kwietnia (z poświęceniem medalików) - MSZA ŚWIĘTA ODWOŁANA