I Komunia Święta

16 maja 2021, godz. 10:00 - Szkoła Podstawowa nr 41

23 maja 2021, godz. 10:00 - Szkoła Podstawowa nr 192

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Bieżących informacje na temat przygotowań oraz wszelkich wyjaśnień udzielają panie katechetki.
Najważniejsze sprawy przekazywane są w ramach ogłoszeń parafialnych.

Prosimy także, by śledzić również tę zakładkę na stronie internetowej. Zwłaszcza ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z epidemią, w przypadku nagłych zmian dokładne informacje tu będą dostępne najszybciej.

MSZE ŚWIĘTE

Zapraszamy dzieci i rodziców na mszę świętą w każdą niedzielę, szczególnie o 11:30, kiedy to głoszona jest homilia do dzieci.

SPOTKANIA FORMACYJNE

Terminy comiesięcznych spotkań formacyjnych dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

Każde spotkanie wyznaczone jest na trzecią niedzielę miesiąca, rozpoczyna się o godzinie 16:00 mszą świętą, po niej  jest krótka konferencja.

UWAGA, ze względu na sytuację związaną z pandemią, zaplanowane spotkanie formacyjne odbędzie się wyłącznie po potwierdzeniu terminu w ogłoszeniach parafialnych oraz na tej stronie!

W obecnej chwili specjalne msze i nabożeństwa dla dzieci piewszokomunijnych zostały wstrzymane, natomiast liturgia w naszym kościele przebiega według normalnego planu, zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa.